Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mekkorára becsülték babátokat...

Piroska és a farkas kérdése:

Mekkorára becsülték babátokat a 36. héten?

Figyelt kérdés
ma a doki 3000 grammra becsülte a súlyt, és az egyéb méretekből ítélve azt mondta, hogy a 36. hét átlagméretei. Szigorúan a mesntruációt nézve pár nap múlva lépnék a 37. hétbe. Viszont bő 2 hete többen szóvá tették, h lejjebb ment a hasam, arról pedig azt hittem, általában azt jelzi, hogy már csak 1 hónap van kb szülésig. A becsült súly alapján esetleg szerintetek van esély arra, hogy nem mához- tehát a 36. héthez - képest van még 4 hét, hanem korábban érkezik a baba? Mármint persze, arra is van esély, h holnap elfolyik a magzatvíz, tudom, de inkább tapasztalatokat szeretnék, hogy kinek hogy alakult ilyenkor, illetve kinek mekkora súlyt becsültek a 36. héten és ahhoz képest mekkora babája született. Köszi előre is!
2014. márc. 3. 19:21
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem ekkor volt surgos csaszarom es 2700 g volt 50 cm. Az h ok mekkorat mernek uh alapjan nem jelent semmit. Total felre tudjak becsulni a dolgokat. Ismerosomnek vegig azt mondtak h oriasbabaja lesz es tuti 4 kg felett lesz majd, erre idore megszulte es 2800g volt...
2014. márc. 3. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
38 hetesen voltam uh-n, 3375-nek becsülték, a hasam akkor már lejjebb volt, mint amúgy, reménykedtem is, hogy nemsokára szülünk, aztán 23án, a kiírás napján indított szülés lett a magas vérnyomásom miatt és a bébim 3720 g lett. Ez a becslés egy butaság, mert a haskörfogatból meg a combcsont hosszból becslik...nah de hát, mint tudjuk egy 150 centis ember is lehet 50 kiló vagy akár 90 is...
2014. márc. 3. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
2900gr kerek 36 hetes uh,kiírt napon 3420gr született
2014. márc. 3. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
37 hetesen 3097 gramm. 41+1 napon született 3450 grammal.
2014. márc. 3. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
36. héten 2800 grammra mérték, 37+2 napra született sürgősségi császárral született 2500 grammal és 49 centivel.
2014. márc. 3. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!