Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Olyan érzésem van, mintha meg...

Olyan érzésem van, mintha meg akarna jönni, ugye attól még lehetek terhes?

Figyelt kérdés
Pár nap múlva kéne megjönnie, remélem nem fog, de tökre olyan érzésem van... ugye ez nem zárja ki azt, hogy terhes vagyok? A teszt még nem mutatná ki, szóval várnék még vele.

2014. márc. 5. 09:18
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem is végig olyan érzésem volt, mert ugye a szervezeted "emlékszik" még rá. Sőt, még a mai napig is van néha olyan érzésem, pedig már 18 hetes vagyok :)
2014. márc. 5. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A PMS tünetek a terhességre is jellemzőek. Épp ezért nehéz megállapítani pusztán a tünetekből, hogy baba vagy sem.
2014. márc. 5. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Ugyanígy vagyok. 5napja késik,tegnap teszteltem de negatív,és napra pontosan amióta késik azóta van"meg akar jönni érzésem".
2022. febr. 18. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!