Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A tesztem nem egyértelműen...

A tesztem nem egyértelműen pozitív. Lehetek terhes? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Utolsó menstruációm első napja január 13.

A ciklusaim kb 35 naposak, néha hosszabbak (nem rendszeres).A következőt február 20-ra nem vártam.

A párommal együtt voltunk február 6 és 13-án. 13-án barnázásom volt. Gondoltam, akkor lehetett peteérésem...

Kb 1 hete küzdök hányingerrel, mellfeszüléssel.

Február 24-én csináltam nagyon-nagyon halvány poz. tesztet, plusz ma is csináltam egyet, amin még nem durrant be a pozitív csík. A fényviszonyok miatt nem látom, hogy full negatív, vagy halvány pozitív.

Nagyon szeretnénk ezt a babát, ő lenne a harmadik. Volt egy missed ab-om egy éve, tehát nem vagyok tapasztalatlan...

Most vajon mi lehet?

Nem vagyok terhes? Vagy igen, csak nem jó a teszt (X-Epil)

Vagy azért nem lett pozitív mert nem a reggeli első vizeletből teszteltem?

Van itt olyan, aki negatív teszt ellenére terhes volt?


2014. márc. 5. 09:22
 1/4 anonim ***** válasza:
A halvány pozitív is pozitív :)
2014. márc. 5. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Az én negatív tesztem épp alszik a kiságyában, szóval igen, lehetsz terhes.
2014. márc. 5. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Tudom, hülye vagyok...:-)

Csak a múlt évi események után nem merem beleélni megam.

A gond az, hogy ma még annyra sem lett halváy pozitív mint a néhány nappal ezelőtti.

És a körülményeket figyelemnbe véve ma már erős pozitívnak kéne lennie a tesztnek...vagy nem?

2014. márc. 5. 09:33
 4/4 A kérdező kommentje:

"Az én negatív tesztem épp alszik a kiságyában, szóval igen, lehetsz terhes."

Ez nagyon aranyos, remélem az én negatív tesztem is ilyen :-)

2014. márc. 5. 09:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!