Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A fiu vagy lany kalkulator...

A fiu vagy lany kalkulator mutatott mar valakinek igazat vagy csak hujeseg az egesz?

Figyelt kérdés
Epp ma nezegettem az interneten hogy ki lehet szamolni csak nem tudom hogy igazat mutate?
2014. márc. 5. 21:57
 1/9 anonim ***** válasza:
Szia, én peteérés kalkulátort néztem és azt írta, hogy adott napon fiúra van esély. Én pontosan tudom, hogy azon a napon estem teherbe és most egy kisfiút várok :-)
2014. márc. 5. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 manó1235 ***** válasza:
van 1000féle és mind más mutat.. csak hülyítés ne vedd be :)
2014. márc. 5. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ne légy h..lye! LY!!!
2014. márc. 5. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Ok koszi!
2014. márc. 5. 22:37
 5/9 anonim ***** válasza:
2014. márc. 5. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én nem hiszek az ilyesmiben,de nekem a ciklus.hu szerint is ,és a Jónás naptár szerint is mindkétszer bejött. Csak kíváncsiságból néztem utána,két lányom van.
2014. márc. 6. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem lányt jósolt és fiam született.
2014. márc. 6. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem mindkét gyerkőcnél bejött.
2014. márc. 6. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Hallottam egy olyan sztorit, hogy egy jós azzal foglalkozott, hogy megmondta a születendő baba nemét előre. A módszer az volt, hogy elment leendő anya és apa a jóshoz, az pedig 50-50 az esély mondott valamit. A lényeg, hogy mindenkinél vezetett valami kartont, amire épp a másik nemet írta fel, mint amit a szülőknek mondott. Aki nem ment vissza reklamálni, annál eltalálta, aki visszament, annak meg megmutatta, hogy biztos rosszul emlékeznek, vagy ilyesmi mert ő a másik félét írta fel és be is jött.
2014. márc. 6. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!