Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Megmaradt a babátok az utroges...

Megmaradt a babátok az utrogestan használata során? Nekem az előző az 5. hónapban elhalt. Most 11. hetes vagyok. Kapom az utrogestant most. Nagyon félek!

Figyelt kérdés
2014. márc. 6. 13:09
 1/6 anonim ***** válasza:
Itt szuszog mellettem a három hónapos kisfiam.:) szóval, igen megmaradt a baba. Kb. a hatodik héttől szedtem a tizenharmadik hétig barnázás miatt.kesobb is volt egy-egy csepp barnázás, de a baba szepen fejlődött, a kiírt napon szültem. :)
2014. márc. 6. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Vilcsianyuja ***** válasza:
Ha 5. hónapban halt el a terhességed, de előtte nem volt semmi problémád, akkor az Utrogestan most csak egy túlbiztosítás az orvos részéről, de az 5. hónapban már nem okozhatná a vetélést a progeszteron-hiány. Szedni nyugodtan szedheted, ártani nem árt. Kiderült, mi volt a gond az előző terhességednél?
2014. márc. 6. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!Az előzőnél nem kaptam az urtogestant.Sajnos nem tudták megmondani ,hogy miért :( Millió oka lehetett ennyit...De remélem most sikerül!Már most imádom!
2014. márc. 6. 13:37
 4/6 anonim ***** válasza:

Sajnálom:(

5. hónapban biztos nem progeszteron hiány miatt halt el. Sajnos van ilyen de gondolj arra hogy kicsi rá az esély hogy ujra megtörténjen.

2014. márc. 6. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
eleven csak a 12 hétig (vagy egy 1-2 hét + de az már a leépítés) szedheted az progeszteron pótlót...
2014. márc. 7. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Utrogestan+ Duphaston. Előtte kettőt elvesztettem a legelején, de emelt adaggal megmaradt a kisfiam. Elmúlt 2 éves!:)
2014. márc. 11. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!