Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hajolgatással, guggolással...

Hajolgatással, guggolással nem ártok a magzatnak?

Figyelt kérdés
Nem dolgozom, itthon vagyok, 13. hétben járunk, de a háztartást mikor végzem, sokat kell hajolnom, guggolnom, néha azt veszem észre, hogy megfeszítem a hasam. Ma el is kezdett picit fájdogálni, így ma gondoltam arra először, hogy óvatosabbnak kellene lennem. Szerintetek a magzatnak nem ártottam? A magzatvíz és a burok megvédi őt ugye?
2014. márc. 7. 18:40
 1/5 anonim ***** válasza:
82%
Nem nem ártottál nyugodj meg!!:) Gugolás amúgysem árt :) Hajolni meg úgy is érzed meddig tudsz, meddig esik jól.Szóval csak nyugi!!!!Boldog babavárást!!17 hkm :)
2014. márc. 7. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
35%
a 20. hétig én is vittem a háztartást. A takarítás részét még most is én csinálom, a kertészkedést, hajolgatást már nem csinálom mert megrepedhet a magzatburok. 2 trimeszter vége felé már óvatosan.
2014. márc. 7. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
45%
Anyám!
2014. márc. 7. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Biztos nem ártottál Neki. Én 1,5 éves örökmozgó picivel vagyok itthon, közben 12 hetes terhes vagyok.. Képzelheted mennyit guggolok, cipelek, hajolgatok. Néha fáj a hasam, de ez inkább a méh tágulása. Ha baj lenne, azt éreznéd, az másképp fáj. Jó babavárást Neked, és ne aggódj ilyeneken :)
2014. márc. 7. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem lesz gond nyugi,gugolás hajolás nem árt csak ha emelsz az... Azzal kell ovatosan. 39 hetet töltöttem ma. Igaz a zoknit mar nem tudom felvenni (nem igazán érem el csak nagynehezen) de siman kiszedem a ruhát a gépből kiteregetek (megemelni nem szoktam a párom hozza utannam ha otthon van) És a pici lubickol. Mondjuk én mar direktből is csinalom mert semmi jele a.szülésnek. Ugyhogy nyugi. Ugyis érzed ha valami már kellemetlen.
2014. márc. 8. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!