Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Vagytok itt olyanok, akik...

Vagytok itt olyanok, akik első babájukat császárral szülték és most újra kismamák? (Lenne egy kérdésem lenn. )

Figyelt kérdés
Első kisbabámat császármetszéssel szültem és most ismét babát várok, 36 hetes vagyok. ma voltam az altatóorvosnál és nagyon meglepődtem, mert vettek vért is. nektek is? Igazából meg sem nagyon tudták mondani mi az oka, csak annyit, hogy erről nem küldenek eredményt és érdeklődni sem kell felőle. Minek vették szerintetek? Csak úgy kíváncsiságból kérdezem.
2014. márc. 10. 19:25
 1/6 anonim ***** válasza:
Vércsoport talán? Bár azt elvileg nézik előbb.
2014. márc. 10. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen, azt nézték előtte, amikor elvileg az utolsó vérvétel volt. Azt a papírt el is kérték megnézni. Amiatt tuti nem kellett. Ráadásul nem is kevés vért vettek le.
2014. márc. 10. 19:47
 3/6 anonim ***** válasza:

Nekem csak a 36. héten vettek vért, nem is kellett külön altatóorvoshoz menni. Ekkor volt az utolsó vércsop. meghatározás, cukor, nagyrutin, vizeletvizsgálat. Szerintem a véralvadás miatt vették le.

Az én dokim azt mondta, fontos, hogy a szülés kiírt dátumánál ne legyen 30 napnál régebbi az eredmény, mert abba szeretnek belekötni az altatósok.

2014. márc. 10. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Automatikusan csaszarod lesz? En még 6 hetes vagyok, a lanyunk 3,5 lesz mire megszületik a kistesó de én sima szülest szeretnek mindenkeppen, a csaszar borzalmas volt...
2014. márc. 12. 04:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Sima szülésre készülünk, de ezt végül is az altató orvos nem is kérdezte meg, így lehet azt hitte, hogy progi császár lesz. Tegnap mondtam a védőnőnek, hogy vettek tőlem vért és meglepődött, azt mondta nem szoktak, mert nekem is nem rég volt az utolsó vérvételem.
2014. márc. 12. 10:43
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom kórháza válogatja e, de nekem nem jött össze az első császár utáni hüvelyi szülés... esélyt sem adtak, pedig rendszeresen nézettem a hegemet... kicsit rosszul érintett mikor kiírtak császárra.előtte hetekkel már imádkoztam minden este a kislányomhoz,h induljon meg előbb,hátha.. nem sikerült. de jobb lett így. az első műtét borzasztó volt.fájdalmas volt az első két nap,egy hétig görbén mentem mint egy mama,nem bírtam aludni..szörnyű volt. ehhez képest a második sima ügy volt.ki ment az érzéstelenítő,és elkezdtem szépen lassan felkelni,gond nélkül sétálgattam utána,mentem a gyerekért,stb. Tehát ezt csak egy kis bíztatásnak írtam le, hogy nem törvényszerű,h a második is szörnyű lesz.Kitartást, és könnyű szülést :)
2014. márc. 12. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!