Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 12. heti ultrahangon adnak...

12. heti ultrahangon adnak képet a piciről a Kecskeméti Izsáki úti korházba? SZTK rendelés, nem magán orvos.

Figyelt kérdés
2014. márc. 11. 18:04
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia, nem adtak, de mondjuk en nem is kerdeztem, ha ott vagy kerdezz ra vesztenivalod nincs, esetleg vigyel dvd-t is hatha arra tesznek kepet.
2014. márc. 11. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Igaz én Cegléden voltam SZTK-s rendelésen,de nekünk 1000Ft-ért adtak 1 képet.
2014. márc. 11. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem adtak.

Nincs rá kapacitásuk.

Mondjuk amilyen futószalag módjára csinálják a vizsgálatot, nem is csodálkozom, hogy nem fér bele az idejükbe...

2014. márc. 12. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igen sajnos én is ezt hallottam, hogy nem csak képet nem adnak az egész terhesség alatt, de meg sem mutatják a picit, az meg aztán végképp kivan zárva hogy apuka bejöhessen, mert állítólag van hogy több nő várakozik az öltözőbe.. ez Kecskemét sajnos akkor úgy néz ki :-/
2014. márc. 13. 12:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!