Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Uh óta tompán fáj alul a...

Uh óta tompán fáj alul a hasam. A babának ugye nem lehet baja, inkább csak a szalagokat nyomhatták meg?

Figyelt kérdés

Tegnap voltam a 18 hetes uh-n, ahol az orvos nagyon durva volt (nem csak bunkó) és maga a vizsgálat is fájt, úgy belenyomta a pocakomba az uh fejét... Ez tegnap reggel volt és még most is fájdogál jobb oldalt alul a hasam... (vérezni nem vérzek)

Más is járt már így? A babánál lehet valami baj, ahogy megnyomták, vagy inkább csak a szalagok fájnak?

Tudom, senki nem orvos és nem lát belém, negatív hozzászólást nem kérek, csak arra lennék kíváncsi, hogy ha más is járt így, akkor mit csinált, hogy elmúljon, esetleg mitől lehet és meddig várjak, hogy elmúlik, mikor menjek vissza a dokihoz? (én arra gondoltam, hogy ha reggelig nem múlik, akkor orvos, csak kicsit tartok egy újabb vizsgálattól, nehogy még több kárt tegyenek, ha tettek...)



#hasfájás #megnyomták
2014. márc. 11. 22:08
 1/3 anonim ***** válasza:

Ez ismerős.

Nekem is fájt utána, szinte átnyomta a hasamon az UH fejet. :S

Ne aggódj, a babában nem tudott kárt tenni! :)

2014. márc. 11. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 lcs ***** válasza:
nekem is volt olyan, hogy jobban rá kellett nyomni a dokinak - mondjuk nekem normális volt, mondta h bocsi, de kicsit jobban meg kell nyomja hogy lássa rendesen amit kell - és nekem is fájdogált utána egész nap, de aztán elmúlt magától :)
2014. márc. 11. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a megnyugtató válaszokat! Ma már jobb, (reggel lesz 3 napja, hogy voltam uh-n...) így nem mentem vissza a kórházba. Az viszont tuti, hogy soha többet nem fekszem annak a dokinak a keze alá... :/
2014. márc. 12. 21:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!