Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek a hétvégi "hidegfr...

Szerintetek a hétvégi "hidegfront"megindithatja a szülést?

Figyelt kérdés
Vannak már méhösszehúzódásaim,de már 34 hetesen elkezdődött.. multhéten a CTG-n már jelentkezett méhösszehúzódás,de a mai tökéletes volt a doki szerint.. viszont 2 napja kevesebbet mososrog mint szokott.. nem reagál a fincsi kajára mint eddig,csak akkor "sztrájkol" ha lefekszem az ágyra :) viszont már nagyon feszíti magát és nagyon kellemetlen :( olyankor mintha méhösszehúzódás is társulna hozzá... Kisfiam lesz,és bár mondják hogy lusták,szerintetek a hétvégi hidegfrontra kibújik?? :) lassan 38 hetesek leszünk!!

2014. márc. 13. 21:02
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

szerintem a hold még inkább hatással van, főleg a telihold :)

én is 38. héten szültem, teliholdkor. (nekem előző nap semmi nem utalt a szülésre, max. a nyákdugó, de az se biztos jel, hisz az 14 nappal korábban is lehet, szóval semmi nem biztos, majd ha már érzed a rendszeres fájásokat, és folyton wc zel előző nap, na akkor...) :)


persze a kérdésre a válasz, lehet indító a hidegfront is... :)

2014. márc. 13. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
wc-re már 2 napja többet járok :) eddig este csak egyszer kellett kimennem,2 napja háromszor is ki kell,ki is van száradva a szám nagyon,de folyadékot meg csak másfél litert ihatok mert dagad a bokám :( ugyhogy erre sem számithatok mert 2 napja igy űzöm a wc-zés dolgot :)
2014. márc. 13. 21:13
 3/16 A kérdező kommentje:
És ha jól láttam 16.-ára pont telehold lesz akkor jön a hidegfront is :)
2014. márc. 13. 21:35
 4/16 anonim ***** válasza:
Bocsánat, a kérdésre nem tudom a választ, de az én babám is alig mozgott ma. Tegnap este még nagy rajcsúrkodás volt a hasamban, ma viszont szinte semmi:( Ráadásul ma voltam ctg-n, megittam 1 liter kólát, 2 pohár krémcsokit, megettem 2 tábla csokit és máskor mindig olyan hamar reagál ezekre, most szinte semmi:( Illetve nem így van egészen, mert a múlt heti első ctg alatt is hiába nyakaltam a csokit, nem akart felébredni, de akkor azért a forró csoki nagy nehezen segített és jó lett az eredmény. Éreztem valami mocorgást ma is, de azt nem találták megfelelőnek a vizsgálaton, értékelhetetlen lett az eredmény, mert aludt. Elküldtek futni egyet, ugráltam, tapsoltam, ráztam a hasam a WC-n, de semmi nagy reakció. Mire visszaértem, mindenki elpárolgott a vizsgálóból, férjem mondta hogy elköszöntek tőle, úgyhogy vert hadként hazavonultunk 3 óra várakozás után és fogalmam sincs mi van, mert az orvosom a héten nincs és senki nem mondott semmit azon kívül, hogy ébressze fel a gyereket anyuka. Petárdát is robbantgathattam volna, az is hiába:( És persze most kezdek bepánikolni, este... De azért eszembe jutott, hogy talán a közelgő frontot érzi és azért ilyen kis álomszuszék. Mindenesetre bedobok még egy sütit mindjárt, mert kezdek ideges lenni.
2014. márc. 13. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Pont ma volt egy anyuka CTG-n és neki is ez volt de őt beküldték a kórházba... szerintem ha lefekszel és akkor sem reagál,be kellene menned :)
2014. márc. 13. 22:56
 6/16 anonim ***** válasza:
Szia nem kizárt de a melegfrontra előbb kibújnak , nekem pont egy éve a nagy hó után a melegfrontra indult be és aznap 40-en szültek az éjjel ugyanabban a kórházban.
2014. márc. 13. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Én remélem hogy a front hatni fog ill a telihold. Mert holnapra vagyok kiirva. Ideje lenne már.

Az aki aggodik a kevés mozgas miatt annyit mondanék hogy a hidegfrontra nekem is mindig igy reagált. De ha nagyon aggodsz egy hétvége a korházban mrgfigyelésen nem árt.

Nővérem is hidegfront miatt szült meg anno 1 héttel harabb.

2014. márc. 14. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
nagyon bízom benne.. tegnap már a közérzetem is nagyon rosz volt,hőhullámok jöttek rám,remegés meg ilyenek.. nem tudom ezt mire vélni,mert már harmadik baba és az előző kettő terhességem alatt semmi ilyen nem volt... ők lányok voltak,ez pedig most kisfiú!!
2014. márc. 15. 09:21
 9/16 anonim ***** válasza:

7es vagyok, nekem kislanyom lesz semmit nem érzek...az arcom mint a harcihörcsög és ennyi......


Mára vagyok kiirva de semmi jel. Ettem fahéjasat is estére iszok egy kis bort....ennyi amit tenni tudunk.

elég csalódott vagyok.

2014. márc. 15. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
nekem sincs semmi jele :( olyan vígan mocorog a pocimba :) pedig vasárnapra hidegfront hétfőre melegfrontot "jósoltak"... de semmi :(
2014. márc. 15. 15:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!