Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Bp. Szent Margitban fizetni...

Bp. Szent Margitban fizetni kell a terhesgondozásért?

Figyelt kérdés

Ha fizetni kell, mennyit?

Ha TB alapon oda lehet járni, hogy vegyem fel a kapcsolatot az orvossal?



2014. márc. 14. 08:15
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem kell fizetni,nekem sem kellett! Én Dr.Magyar Attilát javaslom én is hozzá jártam,nagyon lelkiismeretes,kedves,figyelmes orvos! Oda mész a rendelési idejére és automatikusan ő lesz az orvosod! Azt hiszem keddenként 12-14 óráig rendel a t.gondozáson :-) de megnézem neked!
2014. márc. 14. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Igen jól emlékszem ,keddenként 12-14ig rendel! Viszont mindíg rengetegen vannak,érdemes előbb érkezned mint 12óra! Első voltam
2014. márc. 14. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Hálásan köszönöm! :) Szóval akkor nem kell előjegyzés, csak besétálok. Ott végzik az UH-t és a labor vizsgálatokat is? Már terhesség megállapításra is bemehetek, vagy akkor még a nőgyógyászati ambulanciára menjek, majd vérvételre (az SZTK-ba?) majd a 12. héten menjek a doktor úrhoz az első UH-ra a labor eredményekkel?
2014. márc. 14. 09:14
 4/6 anonim ***** válasza:
Először elmentem a nődokihoz ő megállapította majd adta 2héttel később a papírokat amivel el kellett mennem a védőnőhöz,a vedőnő kiállított egy terhes kiskönyvet. Azzal a kiskönyvel kellett elmennem a szülész-nőgyógyászhoz azaz Dr.Magyarhoz :-) Bedobod a kiskönyvet a megfelelő nyílásba(van egy ajtó ,de majd segítenek ahova bedobod) elveszel egy poharqt amin szám van,bele pisilsz majd vissza teszed oda és megjegyzed a számot és szólítanak majd! Ha szólítanak akkor bemész az asszisztensekhez és kérdezik majd hogy kihez jöttél,mondod hogy a Dr.Magyarhoz! Kiküldenek majd később behív a doki :-) első voltam.
2014. ápr. 26. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
12.uh-ra adnak ip-t ha jól emlékszem de kérdezd meg ott :-) 8hónapja szültem "régen" volt már :-) Kapsz/kaptál gondolom te is gondozási tervet,azon minden rajta van hogy mikor melyik vérvétel lesz,mikor milyen uh! Első voltam
2014. ápr. 27. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen, sokat segítettél! :)

Egyelőre még próbáljuk összehozni a babát, remélem már nem várat sokáig... De szerettem volna még időben utána járni a dolgoknak és orvost választani, nagyon köszönöm, hogy segítettél ebben! :) Jó babázást! :)

2014. ápr. 27. 19:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!