Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek ha valaki terhes...

Szerintetek ha valaki terhes és olyan dolgokat csinál, amitől elmehet a gyereke, de esetleg még sem vetél el, akkor mi történhet a gyerekkel?

Figyelt kérdés
olyat hallottam, hogy valaki még elég "kicsi" terhes volt és sós vízbe ült, sőt sós vizet fecskendezett fel magának, hogy elvetéljen. szerintem ez elég veszélyes, ha még is megmarad a magzat, ki tudja mi baja lesz ettől!Szerintetek?
2014. márc. 16. 09:20
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Bármi történhet a gyerekkel. Ne haragudj, de ez elég hülye kérdés!
2014. márc. 16. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyen nőknek,akik ezt megteszik, az eszük ment el, nem a gyerek...A sós víz tudtommal nem okoz semmi rosszat, úgy tudom,hogy magzatvizet is sós oldattal pótolnak.
2014. márc. 16. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Rossz kategóriába írtál. Ha nem akarsz gyereket, védekezz!! Ha becsúszott és nem akarod örökbe adni, megvan rá a megfelelő "módszer". Tudod, el kell menni orvoshoz.. Nem otthon kísérletezni!! Gondolom a szülők miatt kérdezted, ezért sajnállak (fiatalság-bolondság, de inkább felelőtlenség :(

Hidd el, úgy jársz a legjobban, ha elmondod nekik. Nem tudnak mit csinálni veled azon kívül, hogy segítenek.

2014. márc. 16. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ismerek olyat aki leszorította övvel a hasát hogy titkolja a terhességét. A gyereke-aki azóta már felnőtt eléggé bice-bocán jár, furán tartja a kezeit és a eléggé alacsony növésű is. El tudom képzelni hogy a 2 dolognak van köze egymáshoz.
2014. márc. 16. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem nem! Nem én vagyok az! Ezt én hallottam! Csak előre sajnâlnàm azt a gyereket, ha megszületne!
2014. márc. 16. 10:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!