Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 7 hetesen mekkorára nőtt...

7 hetesen mekkorára nőtt pocak normális?

Figyelt kérdés

Egyszerűen hihetetlenül meg van puffadva, nőve a hasam, pedig alig eszem valamit, a reggeli óráktól szinte kora délutánig, néha estefelé is émelygek...Ikerterhesség gyanúja fenn áll, de még nem volt uh. (Szabin van az orvos, lombikos terhesség és csak ő nézheti meg először...)Holnap már lesz.

Volt küzületek valaki, aki a korai hetekben ilyennel "küzdött"?


2014. márc. 17. 08:55
 1/4 anonim ***** válasza:

Nyugi ebben az időben szinte mindenki puffad, teljesen normális. Nekem a 11. hét után kezdett kiemelkedni az igazi pocakom. Addig csak a puffadástól voltam hatalmas.

Boldog bababvárást kívánok neked!

2014. márc. 17. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
7 hetesen, semmi nem volt, nem nött sehova, csak fel voltam puffadva folyamatosan... majd a 16. héttöl lehetett valamit látni a hasamon
2014. márc. 17. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 gabszem ***** válasza:
nekem az elsőnél semmi se látszott úgy 12 hetes koromig. Most a másodikkal a 9. hétben vagyok és állandóan hatalmas a hasam, puffadt, főleg estére, tök mindegy hogy mit eszem.
2014. márc. 17. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Nekem is második baba, az elsőnél is korán látszódott már, szinte a 10-11. héten már nem tudtam volna letagadni. 16 hetesen már akkora volt a hasam, hogy a kismamatornán 6 hónaposnak nézett az oktató.Igaz, a végére akkora pocim lett, hogy mindenki ikerterhességnek nézte.

Köszi a válaszokat:-)

2014. márc. 17. 11:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!