Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 3 hónaposan lehet már ultrahan...

3 hónaposan lehet már ultrahangképet kérni?

Figyelt kérdés
2014. márc. 18. 11:00
 1/10 anonim ***** válasza:
Nekem a fogadott dokimtól 19 hetes UH képem van. Előbb nem kértem, akkor adta magától. Viszont magándokitól meg megvan 6+4 és 12+6 hetes képem is. Én rákérdeznék a helyedben.:)
2014. márc. 18. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Még előbb is. De nem mindenhol adnak
2014. márc. 18. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Mi először a 11. héten kértünk képet. Majdnem padlót fogtam, amikor közölték, hogy eddig is megtehettük volna, hogy vaku nélkül lefényképezzük a monitort és ezután is a mi teendőnk lesz ez ha képet szeretnénk.

Amúgy ha azért vagy rá kíváncsi a 3. hónapban már ténylegesen baba formája van, már kivehető, hogy miről/kiről is készült az ultrahang.

2014. márc. 18. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Én már az első uh-on kértem (6hetesen) ,mondta a doki,hogy szívesen ad, de 500ft-ot kell érte fizetni!
2014. márc. 18. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Hú, ez a kérdés engem is foglalkoztat. Ne haragudj Kérdező, hogy itt teszem fel, de valaki az Uzsokiban nem tudja hogy működik ez?
2014. márc. 18. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Szerintem lehet, de hallottam olyan helyről, ahol fizetős. Máshol meg csak úgy adnak.

Nálunk (Zugló) adtak minden vizsgálaton az SZTK-ban és a kórházban is, pedig nem kértem soha külön és mindegyik ingyenes volt.

2014. márc. 18. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
5.: Én ugyan csak egyszer voltam az ügyeletem és egyszer genetikai UH-n az Uzsokiban, de mindkettőnél adtak ingyen kérdezés nélkül. Azt nem tudom, más-e a helyzet, ha oda jársz terhesgondozásra.
2014. márc. 18. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
7. Köszönöm szépen! Holnap kiderül végülis, de nagyon szeretnék!
2014. márc. 18. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Kerni kell :)

Ne legyel szegyenlos! En mikor a Fiamat vartam 4 kepet kaptam a szonografustol... Ugyanez a szonografus a masodik varandossagomnal most a 12 hetesen megkerdezte hogy elso baba? Mondtam hogy masodik es kepet se kaptam...

A magandokim egyet mindig ad... Jovoheten van a 18 hetes genetika akkor szolok neki, hogy minnel tobbet nyomjon :)

2014. márc. 18. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Igen. De szólni kell hogy szeretnél képet
2014. márc. 19. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!