Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit csinál olyankor a magzat?

Mit csinál olyankor a magzat?

Figyelt kérdés
egy pontban egymàs utàn gyors rugåsokat vègez ès utàna berezeg a hasam többi rèsze,ez az egypont a låbàval csinàlhatja?meg ha ez az epèn alat törtènik,a popoja a köldök mellett balrol van kinyomva,akkor levan màr fordulva,mert lent csak kis hullåmokat èrzek.de ha az oldalamra fekszek,akkor az oldalamon vannak ezek a fürge mozdulatok.ilyen idös anyukàk vàlaszoljanak hasonlò èlmènyekröl,elsö baba 29hkm

2014. márc. 18. 11:22
 1/2 andi9208 ***** válasza:
szerintem helyezkedik, kezd lassan kicsi lenni neki a hely..., de lesz majd még ez jobb is később..:D
2014. márc. 18. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem is tapossa az oldalam ha oldalra fekszem szerintem nem tetszik neki ,ha ilyenkor poziciót vàltok abba is hagyja...
2014. márc. 18. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!