Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogyan kell orvost váltani,...

Hogyan kell orvost váltani, ha még nem beszéltünk, csak hallás alapján szeretnék hozzá járni?

Figyelt kérdés
Most nem a körzeti kórházba járok dokihoz, de nem vagyok megelégedve vele, bunkó nagyon. Szeretnék a körzeti kórházban átmenni egy dokihoz, de nem tudom, hogyan is kezdjek neki. 25 hetes elmúltam, így nagyon időszerű lenne már. Nem kell hozzá bejelentkezni, csak kivárni a sort. Sorra kerülök nála és ? Mit mondjak ? Igazság szerint még nem tudom milyen orvos, csak hallottam, amíg nem tapasztalom ki nem szeretnék semmi komolyabbat mondani. De hogyan kezdjek neki? Valaki segítene?
2014. márc. 18. 13:36
 1/3 anonim ***** válasza:
Remélem segítek vele: én úgy váltottam orvost, hogy az asszisztensénél időpontot kértem (sztk, nem maszek), elmentem hozzá és elmondtam neki, azért kerestem fel mert szeretném megkérni, hogy ő legyen az orvosom és hozzá járhassak. Megkérdezte kihez jártam eddig, onnan elkérte az asszisztens azokat a papírokat ami ehhez kellhet, ezen kívül megkérdezte most van-e valami panaszom, elbeszélgettünk, kérdezte miért akarok váltani de csak annyit mondtam hogy jókat hallottam róla, az nem jó ha szidod a másik dokit :) Sok sikert. Ha nem szeretnél tőle komolyabbat akkor szerintem csak mondd el neki ha van panaszod és kérdezd meg ha hozzá szeretnél tartozni, tehát átmenni hozzá akkor lehet-e róla szó, puhatold ki, közben beszélgettek és hátha jobban megismered és megtudod amit szeretnél még.
2014. márc. 18. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi! Igazából semmi panaszom és nem is ennyi idős lennék nem is sürgetném ezt a doki dolgot. Ő csak maszekban rendel, illetve a kórházban, de sztk-ban nem, így csak magán tudom kipróbálni, ott viszont csak mondanom kellene valamit neki. Remélem nem kérdezi meg, hogy miért, mert nagyon ebben köríteni nem tudok, hisz nem a terhesség elején tartok. Azt meg mégsem mondhatom, hogy azért jövök el onnan, mert az orvos egy kőbunkó, holott ez az igazság.
2014. márc. 18. 13:47
 3/3 anonim ***** válasza:
Én 23 hetesen váltottam orvost. Sztk csak egy kerülten másik körzet :) Köszöntem,bemutatkoztam és elmondtam neki normálisa,hogy szeretném,hogyha fogadna,mert nem vagyok megelégedve a mostani orvosommal. Szó nélkül megvizsgált,csinált uh-t és adott laborba beutalót,kérdeztem,hogy akkor maradhatok-e nála,és mondta,hogy persze. :)
2014. márc. 18. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!