Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Igaz az hogy ha mar volt...

Igaz az hogy ha mar volt valakinek terhesseg megszakitasa, akkor a kovetkezo terhessegnel ido elott kitagul a mehszaj?

Figyelt kérdés

2014. márc. 18. 16:00
 1/5 anonim ***** válasza:
Elméletileg nem, ha nem szúrnak el semmit.
2014. márc. 18. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
50%
nem igaz. LÉegalább midnen második nönek van legalább egy betélése élete folyamán a legtöbb művi beavatkozással zárul ez olyna mitn az abortusz mégsem nyilik ki minden másodikkiamamának idö elött a méhszája. Föleg ugy nem hogy gondot okozzon. Sok kismamának nyilik kia kóülsö méhszáj söt a többedig terheségnél van akinek egyáltalán nem is záródik teéljesen, de ez nem okoz gondot ha a belsö méhszáj rendesen zárt.
2014. márc. 18. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Annyi igaz belőle, hogy könnyebben kitágulHAT. Nem törvényszerű, de pl. akinek esetleg több abortusza/művi vetélése volt, azoknál gyakoribb az idő előtti tágulás. Ez nem jelenti azt, hogy mindenkinél bekövetkezik, sőt!
2014. márc. 18. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem. Mármint úgy, hogy mindenképpen idő előtt kezd tágulni, semmiképpen. Előfordulhat.


Nekem volt terhességmegszakításom, és egy kislányom is van, vele az utolsó pillanatig végig és teljesen zárt voltam.

2014. márc. 18. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem tudom, de lehet van bene valami....

2010ben csaszarral szuletett. Aztan 2013ban meddosegi kezeles utan varandos lettem majd majusban 16 hetesen megszakitottak rendellenesseg miatt (tettek fel laminariat) ra 11 napra begyulladtam es ujra mutottek itt nem volt laminariam...

Szept.25.en meddosegi kezeles utan egy veteles muteti befejezessel ami elott jott a laminaria...


Most varandos lettem nov.17.en kezelesek stb nelkul, kisebb sokkoot kaptunk! Dokim minden kontrollnal nezi a mehszajat..

Lehet hogy van igazsag alapja

2014. márc. 18. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!