Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Melyik lehet az igaz?

Melyik lehet az igaz?

Figyelt kérdés
15-én kellett volna megjönnie, csináltam 17-én egy X-epil terhességi tesztet, 2 csíkos volt, de a másik csík fehér volt, de egyértelműen kivehető. Ma csináltam ugyanolyan tesztet és full negatívnak láttam. Lehet, hogy rossz volt az előző teszt? Én erre tudok gondolni, mert olyanról még nem hallottam, hogy fehéren jelent meg a második csík. Mindenképp elmegyek orvoshoz, mert nagyon össze vissza jön meg mostanság, csak kíváncsi vagyok a véleményekre.

2014. márc. 18. 16:50
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem is hibás volt az első teszt, hiszen akkor pozitív ha elszíneződik. Ha megnyugtat holnap csinálj egyet újra reggeli vizeletből.
2014. márc. 18. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. A kérdés érvényét vesztette, megjelent a második csík és még időben. :)
2014. márc. 18. 17:02
 3/4 anonim ***** válasza:
Gratulálok! :)
2014. márc. 18. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönjük :)
2014. márc. 18. 17:11

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!