Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Toxoplazmózis szűrés jár...

Toxoplazmózis szűrés jár bármilyen kockázattal, veszéllyel?

Figyelt kérdés
Tudom, egy sima vérvételről van szó, de orvos mondta, hogy van kockázata.....én erről még életemben nem hallottam. Max arról, hogy annak van kockázata, ha nem végeztetjük el.
2014. márc. 18. 20:11
 1/7 anonim ***** válasza:
Semmi kockázata nincs, a rendes vérvizsgálat során történik. egy sorral több a papíron. Azért mondják, hogy van kockázata, ha nem végeztetik el, mert ha tényleg fertőzött lesz a baba, az csak később derül ki, és például vakságot is okozhat.
2014. márc. 18. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Állati kíváncsi lennék, hogy mi kockázata lehet. Ma voltam dokinál, de legközelebb tuti megkérdezem tőle :)
2014. márc. 18. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A vizsgálatnak semmi egy sima vérvétel, az eredménynél derül ki van e gond.
2014. márc. 18. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
nekem Veszprémben még fizetősen sem sikerült összehoznom egy ilyen vizsgálatot :( 32 hetes vagyok már fel is adtam, hogy leveszi valaki. kockázata nincsen a levételnek
2014. márc. 19. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Utolsó, azért az nagyon durva. Rubeolát se néztek? Az egész TORCH-teszt kimaradt nálad? :(
2014. márc. 19. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Bezony :( Rubeólás mondjuk voltam meg bárányhimlős is ez a hülye toxo izgatott volna, mert mielőtt terhes lettem lett macskánk, de mindenki elhanyagolható veszélyként érzi, hát köszi...mondtam, hogy kifizetem csak vegyék le, de ahhoz is beutaló kell, mert nem találtam magánlabort itt és senki nem tudja, hogy ki tudna beutalót írni, körbemutogatnak, voltam a háziorvosnál, nőgyógyásznál, ántsz-nél, már a vérellátósokat is megkérdeztem, a terhestanácsadót a kórházban de senki nem tudja (meg mindenki szerint felesleges) A labor meg csak annyit mond, hogy ők leveszik ingyen is de kell a beutaló... most csak ezért nem tudom, hogy felmenjek-e pestre :( Mert valahol tényleg kicsi az esélye, hogy elkaptam pont most vagy, hogy nem vagyok védett de megnyugodtam volna...bezzeg a vércsoportomat már 3x meghatározták...jééé nem változott :) erre van pénz.
2014. márc. 19. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Valószínűleg valamit én értettem akkor félre. Biztos elvégeztetem, ezen ne múljon. :)
2014. márc. 19. 09:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!