Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Az normális, hogy a 29. héten...

Az normális, hogy a 29. héten közvetlenül a gyomorszájam alatt érzem rúgni a babát?

Figyelt kérdés
Nincs kicsit magasan a korához képest? Arról már nem is beszélve, hogy hetek óta kegyetlen refluxom van...
2014. márc. 19. 10:55
 1/6 anonim ***** válasza:

Igen normális.

Nekem most kezdődött pár napja a fenti rugdosás :)


25 hkm

2014. márc. 19. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Üdv a klubban :) Én 27 hetes vagyok, egy hete rugdos vagy bökdös ott. Én sem tudom elképzelni, hogy tud oda rúgni.

Nekem a Rennie a barátom!

2014. márc. 19. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én is a 29. hétben járok, nekem is ott rugdos, és van mikor kifejezetten kellemetlen!
2014. márc. 19. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, akkor megnyugodtam :). Én is szedem a Rennie-t, de őszintén szólva nem sokat ér. Ti is szenvedtek a gyomrotokkal? Már most nem fér el, mi lesz még később el sem tudom képzelni.
2014. márc. 19. 12:45
 5/6 anonim ***** válasza:

Én is 29 hetes vagyok, hétfőn vettem Rennie-t, én egyszerre kettőt bevettem aztán egy óra múlva még egyet, és ez így aznap segített.

Azóta meg minden nap ebéd után egyet, és most jó.

Amúgy örülj, hogy ott érzed rugdosni, mert sajna az enyém meg lent rugdos, :-( - ergo nem forult be, (ezt doki is mondta u.h. alapján)

de az előző babám, aki már jó hamar beékelődött tényleg olyan magasan rúgott, hogy nagyon csodálkoztam én is.

Szóval az jó, ha ott rugdos, úgy is kell neki szépen helyezkednie, hogy könnyen ki tudjon majd bújni:-)

2014. márc. 19. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
nekem is néha beletapos a gyomromba, meg időnként a bordáim alatt érzem, elég kellemetlen. én is 29.hétben vagyok. szóval normális ne aggódj :)
2014. márc. 19. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!