Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség alatti görcsökre...

Terhesség alatti görcsökre magnéziumot szedek. Eddig magne b6-ot de nem ér semmit. Vettem a gyógyszertárban ilyet: Dr. Herz magnézium 400 supra. Ezt szedhetem görcsökre napi egy szemet?

Figyelt kérdés
2014. márc. 21. 13:37
 1/6 anonim ***** válasza:

Szerintem igen. Nekem a Magnosolvot ajánlotta a dokim, szükség esetén akár napi 2 tasakot is, abban sokkal több a magnézium.

Azért szerintem rákérdezhetsz a dokidnál, hogy mit és mennyit ajánl...

2014. márc. 21. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

mennyi Mg van benne?

Ha görcsölsz, általában olyan 1500-2000 mg Mg elég szokott lenni.

Én Magnerotból szedtem napi 3x1-et, az 1500 mg.

2014. márc. 21. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Vegyél majd inkább magnesii citricit és igyál meg napi egy kalcium sandozt, segíti a magnézium felszívódását.


De persze, ezt is szedheted, többet is, ha szükségét érzed :)

2014. márc. 21. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Kérdezd meg az orvosod, gondolod mi itt okosabbak vagyunk?

Lepontozóknak üdvözletem küldöm!

Na de tényleg, én is görcsöltem, 3x2 magne b6 segített.. Doki mondta, ha nem elég ír fel erősebbet. Ezek a görcsök szerintem nem "viccesek" annyira, hogy a neten kellene kérdezősködni!

2014. márc. 21. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
azt írja 400 mg van benne
2014. márc. 21. 16:21
 6/6 A kérdező kommentje:
szedek elevitet is azért annyi mindennel nem szeretmném tömni magam.
2014. márc. 21. 16:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!