Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen tapasztalatok vannak...

Milyen tapasztalatok vannak lisztéria megbetegedéssel kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Egyre több kérdésem merül fel a terhesség alatt fogyaszthato élelmiszerekkel kapcsolatban. A nyers husfélékkel és egyes tejtermékekkel eddig is tisztàban voltam, de azota egyre több rémhirt hallok, szinte nincs olyan nap, hogy egy cikk vagy egy joakaro ne ijesztene el egy ujabb ételtöl. Ma ettem egy jo nagy adag salatat (zöldsalata nélkül) egy étteremben, illetve most jöttem rà, hogy kaposztasalatat is ettem egy héttel ezelött, amit szintén nem én készitettem. Allitolag hasonlo veszélyforrasok ezek is. En probalok mindenre maximalisan odafigyelni, de lassan ott tartok, hogy semmit nem merek enni. Hogy vagytok ezzel? Van, aki mar valojaban elkapta ezt a sulyos betegséget a varandossag alatt?
2014. márc. 21. 19:28
 1/1 hsziszi27 válasza:

Lázas állapot,Izomfájdalmak, Hányinger vagy hányás, hasmenés fejfájás,

nyaktáji fájdalom,zavartság, dezorientáltság, alvási-ébrenléti zavarok,

egyensúlyzavar,görcsök.

2014. ápr. 5. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!