Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikortól fog többet és erősebb...

Mikortól fog többet és erősebbeket rúgni a babám? 26 hetes vagyok,2. gyerkőc

Figyelt kérdés
Mellső fali a lepény. Nem túl izgága és elég aprókat mocorog. Mikor fog rendesen rugdosni? Valami baj lehet vele ?
2014. márc. 24. 22:14
 1/5 anonim ***** válasza:
Semmi baj kedves kérdező!hogy mikortol fog erősebben rugni?ő nyugisabb....lehet hogy csak mocorokni fog....nálam az ötödik babám nem volt nagy rugdosós,fordult balra fordult jobbra aztán ennyi,na meg azt nem szerette ha jobbfelemre feküdttem :) Előző pocaklakók,ajajj bordáim csúcsát törték :)) születésnapján fiam felkuszott a gyomromig,(dokim meg is jegyezte,eltévesztette kijáratot.... :)) )szoval ők nemvoltak nyugisak,rugtak,csuklottak,kapirgáltak.Ugyhogy nyugi! Üdv egy öt gyermekes anyuka
2014. márc. 25. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi ! Akkor biztos tartalékol a kinti létre :D
2014. márc. 25. 06:26
 3/5 anonim ***** válasza:
Szia. 22 hetes avgyok, mellső fali lepény, igaz első baba, de nem rugdos még nekem sem csak "bugyog" és "kaparászik"...védőnő szerint rendben van ez így...én is szeretném ha rúgna:-)
2014. márc. 25. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hát az enyém sem egy focista:) Igaz, lány lesz. Hátsó fali a méhlepény. Néha én is aggódom, hogy olyan kis finomak a mozdulatai, rendben van ez így? Bár viszonyítási alapom nincsen, mert első terhességem, de én mindig úgy képzeltem, mivel azt mondják, rugdosnak a babák odabent, hogy az tényleg olyan igazi rúgás lesz. Ehhez képest maximum csak kinyomja egy-egy végtagját a bordám alá vagy a fenekét, olyankor kényelmetlenebb, de olyan igazán még sosem rúgott meg. Azért majd akkor leszek nyugodt, ha a karomban tartom és látom rajta, hogy minden rendben van.
2014. márc. 25. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
38 hkm voltam feljebb
2014. márc. 25. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!