Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhes lehetek? 6 napja...

HLA kérdése:

Terhes lehetek? 6 napja kesik. Egy program szerint marc.2-8 volt peteérésem. Mi 1-4-6 voltunk egyutt.2 negativ teszt. De mensinek nyoma sincs?

Figyelt kérdés
Terhesseg fenalhat? 24-26 teszteltem mind negativ.kosebb gorcseim vannak neha de csak ennyi.csak normalis emberek irjank.koszonom.
2014. márc. 26. 17:36
 1/2 anonim ***** válasza:
Hát. Ha a hatodikai aktusból fogant volna meg, akkor 26-án már igencsak pozitív lett volna a teszted, de két nap múlva csinálj másikat. Ha azvus negatív, akkor kizarnám a terhességet.
2014. márc. 26. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen,én is így gondolom h már rég pozitívnak kellene lennie.de se pozitív se mensi.:/ Itt olvastam h van akinek elég későn mutatta ki a teszt is h terhes.hát nem tudom..
2014. márc. 26. 21:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!