Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Előfordulhat, hogy terhesség...

Előfordulhat, hogy terhesség alatt (20. hét) a has kicsit összemegy?

Figyelt kérdés
2 nagyon stresszes nap után láthatóan kissebb lett a pocakom, és mintha valami zselés szerű váladék ,,folyt,, volna belőlem, de nem hiszem, hogy magzatvíz lehetne. A védőnőm (telefonon) azt mondta, szerinte semmi komoly, de ha folytatódik a ,,folyás,, menjek kórházba. Nagyon ideges vagyok emiatt. Valakinek valami ötlet?

2014. márc. 27. 19:36
 1/4 anonim ***** válasza:
A hasösszemenés alapból nem lenne probléma , máshogyan fordult a baba és ezért ment össze például. Viszont mondod ezt a folyást és ha ez eddig nem volt ráadásul írod is, hogy nagyon stresszes volt a napod ez viszont aggasztó. Én nagyon parás vagyok biztos bemennék ügyeletre, jobb félni mint megijedni. Talán csak egy kis pihi kell és sok folyadék (esetleg infuzió), de ha orvos nem utasít pihensére talán folytatod a hajszolt életet.
2014. márc. 27. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Sajnos a stresszes életet, egy családtag, és az új (szintén 20 hetes terhes) barátnője okozzák, és ők élvezik.

Amúgy már úton vagyunk a kórház felé. Barátomnak, és nekem is túl nehéz lenne tudatlanul, görcsölve otthon ülni. :(

2014. márc. 27. 19:47
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem lesz gond! Nekem 13 hetesen dőlt a vér belőlem és most 4 hónapos nagyfiú. :D (1-es válaszoló)
2014. márc. 27. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!

Ugye minden rendben?

Várjuk válaszod!

2014. márc. 28. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!