Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha együtt voltam a baráommal...

Ha együtt voltam a baráommal és megeshet, hogy egy kis előváladék került a vaginámba akkor mekkora az esélye lehet, hogy teherbe essek?

Figyelt kérdés

2014. márc. 28. 09:59
 1/5 anonim válasza:
Nem sok ugyan, de van esélye, majd pár hét múlva kiderül!
2014. márc. 28. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

szedsz fogamzásgátlót?

az előváladék úgy kerülhetett beléd, hogy védekezés nélkül szexeltetek? (vagy petting során?)


az esélye megvan

2014. márc. 28. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
minimális, előjátéknál nekünk alap, de még nem lett gyerek, bár az is biztos, hogy nekünk már épp belefér egy baba, szóval ha összejön az nem baj így a kockázat sem annyira kockázat. De az esély megvan, ha nincs még itt a baba ideje ne kockáztass!!
2014. márc. 28. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
nem szedek és petting volt csak volt egy pillanat amikor kicsit hevesebb volt és mélyre hatolt belém nem biztos, hogy került belém csak nem szeretnék idegeskedni rajta azért kérdeztem
2014. márc. 28. 10:13
 5/5 anonim válasza:
Én úgy estem teherbe, hogy nem védekeztünk és majd a vége elött kivesszük....
2014. márc. 28. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!