Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Beágyazódási barnázásom van?...

Beágyazódási barnázásom van? Ilyet még sosem tapasztaltam.14. menstruáltam és 27-én futás után vettem észre, amikor elmentem fürdeni, hogy barna váladékos a bugyim. Még másnap is olyan volt. Mi lehet ez?

Figyelt kérdés
Az interneten olvastam, hogy előfordulhat a beágyazódásnál barnázás. Igazából akkor lett volna az ovulációm, azóta minden nap, bocsi az őszinteségért, de olyan átlátszó "takonyszerű"folyásom van. Kicsit meg vagyok ijedve. Tapasztalt már valaki ilyet? Jövőhéten megyek dokihoz is.Ja a hasam alját is érzem.

2014. márc. 29. 17:37
 1/5 anonim válasza:
A ciklus alatti barnázás oka több is lehet. Valóban lehet beágyazódási vérzés, ami általában csak pár napig tapasztalható és nagyon kevés. Lehet hormonprobléma is, amitől barnázhatsz a ciklus bármely napján, illetve a menstruációt megelőzően (pár napban) is lehet már barnázni, ha esetleg nem rendszeresen jön meg a menstruációd. Mindenesetre terhes csak akkor lehetsz ha élsz rendszeres nemi életet. Ebben az esetben ha mostanában védekezés nélkül voltál együtt valakivel, akkor simán. Jövőhéten egy teszt simán belefér, terhességet a doki általában csak akkor lát ha már késik a mensid, nyilván ha más a kiváltó oka a panaszodnak azt látni fogja.
2014. márc. 31. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen, tervezzük a babát a férjemmel. Még soha nem tapasztaltam ilyet korábban, de nem akarom áltatni magam, ezért fordult meg a fejemben, hogy lehet valami más miatt is, de mitől?Még az is eszembe jutott, hogy terhes vagyok és szükségem lenne valami hormonpótlásra nehogy elmenjen a baba. Létezik ilyen is?
2014. ápr. 1. 06:04
 3/5 anonim válasza:
Szia!Kiderült azóta,hogy mi volt?Mert nálam is ugyanez történt,soha nem voltam még igy,félidöben barnázás,azóta semmi panasz,várok a következő aktuális menzeszig valószinüleg!
2014. ápr. 6. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Szia!

A doki azt mondta, hogy peteérésem volt. Igazából mióta menstruálok nem volt még ilyenem, és 30 éves vagyok. Azért terhességi tesztet fogok csinálni a mensesem környékén, az pedig jövőhét. Mi nagyon szeretnénk babát, ha ti is akkor drukkolok nektek is.

2014. ápr. 7. 06:32
 5/5 anonim válasza:
Igen, mi is szeretnénk! Én már a 30 as éveim végén járok, de nekem sem volt ilyen még, nekem a rendszertelen menzeszem okoz gondot, ami általában késik, most meg azt hittem először, hogy két hét után megjött. Sok sikert kívánok!
2014. ápr. 7. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!