Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikor érdemes 4D ultrahangra...

Mikor érdemes 4D ultrahangra menni?

Figyelt kérdés

hányadik héten?

19 hkm


2014. ápr. 1. 13:34
 1/6 anonim ***** válasza:
Bocsi,h offolokok: neked meg tudták mondani a 18hetes UH-on a baba nemét? Én 17hetes vagyok, ha nem tudják megmondani, akkor utána szeretnék menni olyan 19-20hetesen 4D-re.
2014. ápr. 1. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
20-30 het kozott en ugy hallottam. Mi most voltunk 25 hetesen, mar igazi kisbabas. Elso babaval 21 hetesen, akkor meg vekonykabb, a 25. Hetre sokkal szebb husibb. :)
2014. ápr. 1. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mi 24 hetesen voltunk. Nagyon jó volt. Szerintem a 24-26. héten érdemes elmenni.
2014. ápr. 1. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mi voltunk a 22. héten, pont azért, hogy megtudjuk a nemét. Akkor még nagyon kis csontos volt, nem igazán babás. Aztán voltunk a 30. héten, na akkor szuper képek készültek. Igazi baba volt a képeken, kis pufi arccal és még mosolygott is. Ez sokkal jobb volt szerintem, mint a 22 hetes.
2014. ápr. 1. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Egyes válaszolónak: 90%-ra mondták, hogy kislány lesz. Én igazából fiút szerettem volna de így is nagyon várjuk, a bátyókával együtt
2014. ápr. 1. 15:20
 6/6 anonim ***** válasza:
Én a 30. héten voltam, akkor már nagyon szépen látszanak a vonásai.
2014. ápr. 1. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!