Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyire veszitek figyelembe,...

Mennyire veszitek figyelembe, hogy a családtagoknak mennyire tetszik a név amit a párotokkal kiválasztotok a babának?

Figyelt kérdés
Van egy-két név ami mindkettőnknek tetszik,de amikor elmondjuk,hogy na akkor ez lesz a neve,és akkor jön a fintorgó arc,meg a jobbnál jobb ötletek és már kicsit idegesít,de nem akarok senkit megbántani.
2014. ápr. 1. 14:09
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Mi nem mondtuk el, mi lesz a neve, és így nem volt ilyen probléma. Senki másnak semmi köze hozzá.
2014. ápr. 1. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
engem nem érdekelt, a párommal kezdettől fogva ugyanazt a két nevet szerettük volna, a családban voltak fintorgók, de aztán mindenki megbékélt. De mi azért normális, nem túl ritka nevet választottunk, amivel nem fogják halálra szekálni a gyereket. Szerintem ti is válasszatok olyan nevet, amiből legalább 2-3 van a környezetetekben. a Klotild, Frodó és társai elég gázak..
2014. ápr. 1. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Mi egyszerűen megmondtuk, hogy mi lesz a fiunk neve és kész. Tetszett mindenkinek, persze nem is valami sosem hallott, különleges nevet választottunk. Viszont ha valakinek nem tetszett volna, akkor is ez lett volna a neve, mert mi ezt választottuk.
2014. ápr. 1. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
43%
Mi is kiválasztottunk egy lánynevet, nálunk is jött a fintor és a "jól meggondoltátok?" kérdés, de nem érdekelt minket. Az a név tetszett, nem változtattunk rajta. Úgy gondoltuk, hogy a mi gyerekünk, nekünk tetszen a név, és ne pedig a rokonoknak/ismerősöknek, akiknek semmi közük hozzá....
2014. ápr. 1. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
A két név a Lilien és a Mira
2014. ápr. 1. 14:13
 6/18 anonim ***** válasza:
91%
:DDDD nálunk az a poén, hogy akár napokon belül megszülethet a kicsi, de konkrét név még most sincs, ami nekem tetszik, párom hallani sem akar róla, ami neki tetszene, azt pedig én nem tudnám a gyerekemnek elképzelni...egyébként első gyereknél párom anyja akarta volna a saját nevét erőltetni a gyerekünkre.
2014. ápr. 1. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
43%
szerintem mindkét név rendben van. nem szokványos az tény, de jó nevek, ne foglalkozzatok a többiekkel majd megbékélnek :)
2014. ápr. 1. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
43%

Semennyire.

Az én és a párom gyereke, mi is nevezzük el! A családtagok meg vállaljanak saját gyereket, akkor majd ötletelhetnek (akinek meg már van, annak meg megvolt a lehetőség)...

2014. ápr. 1. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
68%

Minket is próbáltak győzködni... De nem érdekel. Ahogy az előttem válaszolók közül írta is valaki, majd a saját gyerekének azt adja, ami neki tetszik a legjobban.


Nem kell foglalkozni a fintorgó arcokkal, egy kis idő és megszokják a kicsi nevét :)


Hallgasd meg a véleményüket, de ennyi.

2014. ápr. 1. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
43%

semennyire nem érdekelt bennünket :)

nagyon sokáig el sem mondtuk, hogy mi lesz a baba neve, és akkor is csak a szüleinknek, mert tuti lett volna, aki beleköt (pedig nincs fura neve amúgy).


nektek kettőtöknek tetszik, ez a lényeg, a család meg szokja csak szépen meg, elvégre a ti gyereketek, nem az övék.

2014. ápr. 1. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!