Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Magnézium tablettától lehet...

Magnézium tablettától lehet hasmenésem?

Figyelt kérdés
Tegnap megemelték az adagomat egy hematoma miatt. Napi 3*2 amit szednem kell, 250 mgos. Viszont ma elég durva hamenés jelentkezett nálam. A magnézium okozhatja? Mi a teendő? 16 hkm
2014. ápr. 1. 14:56
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen okozhat hasmenést. Étkezés után vetted be őket?
2014. ápr. 1. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Igen,az okozza.Kb 1 hét és meg fogja szokni a szervezeted,és nem fog menni a hasad.Kellemetlen,de normális.
2014. ápr. 1. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Igen, a magnézium túladagolás jele a hasmenés!

Nálam is így volt, amikor megemelték az adagot, és újfajta készítményt kaptam, ami a sokszorosa volt az addiginak és az én szervezetem is így reagált, akkor olvastam utána. Csökkentettük az adagot és elmúlt. Szóval mindenképpen egyeztess dokival, mert szerintem ez egyértelműen azért van és gyakorlatilag így szerintem fel sem tud szívódni, amit beviszel, szóval ennek így nem sok értelme van...

Beszélj az orvosoddal...

2014. ápr. 1. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Igen, a magnézium ezt okozza.

Nekem heteken keresztül volt hasmenésem, de ha csökkentettem, akkor rosszabbodott a keményedés, szóval szükség volt rá.

Bajt ne aggódj, nem okoz, csak ez a kellemetlen tünet. Nekem nem szokta meg a szervezetem azt a típúsú magnéziumot, váltottam magnerot-ra, attól semmi hasmenésem nem volt.

2014. ápr. 1. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Milyen magnéziumot szedsz? Talán válts más fajtára, hátha megoldja a problémádat. Most még gondot okoz a hasmenés, a szervezeted hozzá fog szokni a magnéziumhoz és akkor csökken majd, sőt ahogy majd nő a terhesség a székrekedéseddel így kevesebb problémád lesz.
2014. ápr. 2. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
én még örülök is neki mert a sok vas amit meg szedni kell székrekedést okozott így a megnövelt magnéziummal egyensúlyban van és minden ok!
2014. ápr. 2. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
En is igy vagyok vele! :)
2014. ápr. 2. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!