Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ismeri valaki Dr. Szunyoghy...

Ismeri valaki Dr. Szunyoghy János nőgyógyászt, akinek a IV. Kerületben van magánrendelése van, illetve régebben a XV. Kerületi sztk-ban rendelt?!

Figyelt kérdés
Milyen orvos?! Lassan 4 éve várunk babára, és eddig nem foglalkoztak velem érdemben eléggé úgy érzem, és róla sok jót hallottam. Mennyi lehet nála egy rendelés?! Előre is köszönöm a válaszokat.

2014. ápr. 3. 12:58
 1/1 Renald válasza:
Szia! Nem tudom mennyire aktuális a kérdésed, de én hozzá járok és nagyon jó. SZTK-ban a IV. KERÜLETI rendelő intézetben van ő és van privát rendelője is, de fogalmam sincsen mennyit kérhet el.Remélem tudtam segíteni.
2014. máj. 4. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!