Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 08. 06-án volt meg az utolsó...

08. 06-án volt meg az utolsó menszeszem, 08.20-án voltam utoljára együtt a párommal, akkor most hány hetes terhes lehetek szerintetek? Lehet el vagyok számolva, ezért kérdezlek titeket.

Figyelt kérdés

2014. ápr. 4. 10:17
1 2
 11/16 Gyöngyikee ***** válasza:
Nekem is kisebbnek mérték 2héttel a babát. Mondjuk mi sem vagyunk nagyok én 164cm vagyok a párom 167cm körül van. Nekem a 30 hetes uh-n 28 hetes babának feleltek meg a méretei. A doki aki csinálta azt mondta h itt már a genetika is közre játszik és h két hát eltérés nem vészes. nem lehet hogy nem jol feküdt és nem tudta pontosan lemérni..?
2014. ápr. 4. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

akkor most leírom, hogy 34. héten 1700gr a babám (kerekítettem)

és úgy értem, hogy érzem, hogy lelkileg érzem, tehát hogy megérzés, hogy érzem, ha érted kérdező :)

nem fizikailag, de az tény, hogy nem nagy a hasam.

2014. ápr. 4. 12:11
 13/16 anonim ***** válasza:

Értem az aggodalmad.

A ti "méreteitek" teljesen átlagosak, a genetika nem csak a szülőkön múlik, hanem az egyéb felmenőkön is!


De nem akarom elbagatellizálni a problémádat.


Én kérdeztem, hogy a lepényed milyen állapotban van, a flowmetria milyen eredményt mutat, a vérképed milyen? Vashiány? Sokat idegeskedsz?

2014. ápr. 4. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:

a méhlepényem jó, 1 stádiumú, a magzatvíz egy időben több volt, most normális. terhességi cukrom van sajnos. vérképem jó, pajzsmirigyemmel vannak gondok, de kezelve van gyógyszerel. áramlás jó, ezt mondták. sima flowmetriát nem tudom, hogy csináltak, az nem tudom, hogy mi.


ennyit tudok.

baba rendben, szíve rendben, nem tudom, mitől lehet ilyen pici. :( amúgy


amúgy 3 hét alatt alig nőtt, ezért lettem befektetve, tehát ez is egy gond, nem csak az, hogy pici. Hanem, hogy az előző méréshez képest nem nőtt szinte semmit. :(

most kapok tablettát, a dyaphilint, (bocs, ha rosszul írom)

2014. ápr. 4. 12:25
 15/16 anonim ***** válasza:

:(

Remélem kiderül mi a gond és segítenek a dolgok, tudom, könnyű mondani, de ne hagyd magad!


Nagyon szorítok Nektek, hogy minden rendben menjen!

2014. ápr. 4. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Ha megteheted, menj el még egy orvoshoz, több szem többet lát...
2014. ápr. 5. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!