Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nektek volt olyan, hogy...

Nektek volt olyan, hogy valamivel megijesztett a doki a terhesség alatt? Vizsgálat, eredmény. Mi lett utána?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 4. 14:11
 1/8 anonim ***** válasza:

igen, a 8. héten közölte, hogy nem fejlődött a babám, és valószínűleg nem élő a terhesség... másnap elmentem UH-ra egy másik helyre, ott teljesen más méretet mondtak, azt mondták minden rendben volt szívmüködés most meg nemsokára megszületik :)

ha súlyos kérdésben mondanak rosszat, akkor több orvos véleményét is ki kell kérni.

2014. ápr. 4. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

1. babánál a 36. héten közölte, hogy kicsi a feje, nem sokat nőtt az elmúlt hónaphoz képest- most egészséges, okos 4 éves

2. babánál a 20 héttől sok volt a magzatvíz, végig izgultam, hogy egészséges legyen- most 2 éves, minden rendben vele.

2014. ápr. 4. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

elmérte az uh-s doki a nyaki redőt, 4 mm feletti értéket mért, majd közölte, hogy el kell vetetni a gyereket, van már elég Down szindrómás a Földön.

Másnap már másik uh-s doki nézett, a Bolgárkerék utcát és az Istenhegyit is megjártuk 3 nap leforgása alatt, nagyon kedvesek voltak, egyik helyen sem volt időpont már, de amikor elmondtam a telefonban, hogy miért sürgős, akkor megoldották és tudtak fogadni. Mind a két helyen mindent rendben találtak, elmagyarázták, hogy miért tévedett a doki. Azóta elmúlt 4 éves a fiam, teljesen egészséges.

2014. ápr. 4. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nekem az afp-m lett alacsony. A doki asszisztense elírta a súlyomat és a terhesség idejét is.

No comment:-(

2014. ápr. 4. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

utolsó vagyok: a gyerek tök egészséges lett.


ja, és az első gyereknél meg 4d ultrahangos közölte, hogy a baba szíve a jobb oldalon van!!! sic!!

mentünk s SOTE-ra a Hajdu professzor asszonyhoz, mondta, hogy tök sutyerák volt az ultrahangos, a gyerek szíve teljesen jó helyen van, semmi baja:-)

és persze az is lett, egészséges.

2014. ápr. 4. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Tica0121 ***** válasza:
Szintén az afp-m lett rossz. Nyitott gerincre és down-kórra lett pozitív, egyikre 1:49-hez, másikra 1:50-hez. 4D-s uh-ra mentem azonnal, ott semmi bajt nem láttak. Most 8 hónapos, gyönyörű és egészséges. Illetve 16. héten volt egy méhszájleválasztó műtétem méhnyakrák miatt, amikor mentem a műtét előtt a kartonozóba, a lap tetejére felírták piros nagybetűvel, hogy abortálás... persze csak ők gondolták, a dokim egyből lekapta őket a 10 körmükről! :)
2014. ápr. 4. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

1. A 12. Heen rosszul mertek a nyaki redot a rendes uh rendelesen, megnezte a ferjem plusz egy gentikai uh-s doki ia, minden oke volt, semmi baja nem lett a lanyunknak.

2. A ferjem nezegette a majenzimjeimet, egyszer nagyon hulye eredmenyek lettek, akkor megijedtunk, vegul a kontrollon minden oke volt.

3. A 38. Heti NSTn az asszisztensno azt mondta, hogy ez a magzat mar nem el (nem tudtak szivhangot regisztralni). Uh-n latszott a szivhang, de nagyon gyer es aritmusos volt, azonnal megmutottek. A lanyunk hala Istennek makkegeszseges, csak a zsinor volt a nyakan, de azt az NSTt mar soha nem felejtem el, 2 eve volt mar... soha nem megy ki a lelkembol az, amit akkor ereztem, mikor azt hittem mar nem el a lanyunk. Borzaszto volt.

2014. ápr. 4. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Velcz Csaba ***** válasza:
A mi ikerbabáink most vannak a 11 .hétben és a Pajzsmirigy értékek nem lettek jók. Alulmüködést állapítottak meg ,gyógyszert kaptam ,Április 16 kell mennünk (13 hét) genetika uh-ra és ott majd elválik károsodtak-e a babáink vagy sem. 9 évet vártunk rájuk reménykedünk nem lesz semmi baj.
2014. ápr. 4. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!