Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Történhetett valami a babával?...

Történhetett valami a babával? 8+4 hetes lombikos vagyok. Ez egy idegölő időszak.

Figyelt kérdés

Több, mint egy hete hányinger, napi többszöri kisebb hányás, vagy öklendezés, savanyú szájízem volt. Tegnap nagyon sokszor hánytam, és nem is csak keveset, hanem mindent. Mára a mellfájdalmon kívül nincs semmi. Nem érzem magam éhesnek (bár a pocim hamar korog), igaz a kaját egyáltalán nem kívánom. Ha eszem is, inkább az édes csúszik le. Szerintem fogytam is.

Lehet, hogy emlékszik a szervezet a menzi idejére? Mert ha nem lennék terhes a mai napon jönne meg. Vérzésem nincs, igaz sok progeszteront kapok. Csak 10 hetesen kell újra uh-ra mennem.


2014. ápr. 11. 09:08
 1/5 anonim ***** válasza:
Ezek terhességi tünetek, nem értem hogy mi a kérdés. Pont azért van rendben minden, mert ezek a tüneteid...
2014. ápr. 11. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia!


A hányás, hányinger teljesen normális. Nem történt semmi a babáddal. Ha történne valami (de nem lesz semmi baj!!! :)) az vérzés formájában, vagy nagyon erős görccsel jelentkezne. Ne aggódj feleslegesen.

Én a második babámat várom, elsővel alig volt tünetem. Most a 13. héten járok és még mindig folyamatos hányingerem van, egész nap émelygek és ez már 8 hete, reggeltől estig így van. A babám jól van. :)

2014. ápr. 11. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
A bajom az, hogy mára már nincs tünetem, csak a mellfájdalom.
2014. ápr. 11. 09:30
 4/5 anonim ***** válasza:

A 8-9. hét között jellemzően csökkennek a terhes tünetek, ekkor kezd stagnálni egy ponton minden terhességgel összefüggő hormon termelődése.


Ugyanakkor nem gondolom, hogy nálad nagy stagnálás volna, várd ki a délutánt és az estét, mert eddig csak azt mondhatjuk, hogy MÉG nem hánytál. Addig meg élvezd. :)


Nálam nagyon ingadozó volt egyébként, napokig semmi, aztán 4-5 napig hánytam, aztán két hétig semmi, egy hétig minden szagtól (szó szerint a szemetet sem tudtam levinni, egyszer elhánytam magam a kukák mellett) és ételtől rosszul voltam. Ez sajnos engem végig elkísért, szülés után kevesebb kiló voltam, mint teherbeesés előtt, (a lányunk 4 kilósan született).

2014. ápr. 11. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Első gyerekkel minden nap volt hányingerem (majd a 12. héten elvágták), a másodikkal meg csak 2-3 naponta durvábban (de a 24. hétig tartott). Amikor először pár napig nem volt, én is sok fórumot átbújtam, hogy ez biztos rossz jel, de hál'Istennek nem volt az.
2014. ápr. 11. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!