Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 19 hetes vagyok, ma reggel...

19 hetes vagyok, ma reggel arra ébredtem hogy fáj a bal oldalon, a csipőmnél, főleg ha lépek, nem nagy fájdalom, de mi okohatja, talán tágulás, szélesédés?

Figyelt kérdés
Amúgy is széles csipőjü vagyok,mondták már hogy kezdek szélesedni,okozhat ez ilyen jellegü fájdalmat?Mondom nem nagy fájdalom,de érezhető.Járt már igy más is?Köszönöm.
2009. dec. 21. 10:01
 1/1 anonim ***** válasza:

a 2.babával vagyok várandós,18hetes.és már alig 10hetesen is éreztem,hogy bele-bele nyilall a farcsontomba,a csípőmbe.Ha többet sétálok,olyan mintha a medencecsontom külön életet élne.a "nagy" fiammal(14hónapos) ilyet csak az utolsó hónapban éreztem.

a doki azt mondta,hogy a szülésem miatt van-ezért érzem jobban.

de meg is válaszoltad a kérdést :-) tágulsz,és ezért érzed,hogy fáj.

mellesleg én sem vagyok az a nagyon keskeny csípőjű

2009. dec. 21. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!