Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 8 hetes terhes vagyok és 8...

8 hetes terhes vagyok és 8 hete nem is voltunk együtt a párommal. Lehet együtt lenni ilyen esetben?

Figyelt kérdés
Tavaly elment egy baba és most is veszélyeztetett lettem.De már annyira hiányzik az együttlét, hogy folyamatosan olyanokat álmodok.Lehet óvatosan csinálni?
2014. ápr. 14. 09:43
 1/8 anonim ***** válasza:
Orvos majd megmondja.
2014. ápr. 14. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én már az 5. héten bevéreztem a babámmal, és nem is biztattak semmi jóval. Megmondom őszintén, mi nem mertünk együtt lenni a 12. hét végéig. Utána is csak óvatosan.
2014. ápr. 14. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

max 6 hete nem voltatok együtt...különben nem lennél terhes:) nekem január végén volt egy missed ab-om, igy most nem szexelhetünk...meg kell várni a genetikai uh-t, meg abbahagyni az utro-t majd utána...keressetek alternatívákat...:)

11 hkm

2014. ápr. 14. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Lehet úgy szerekezni, hogy nem történik behatolás. Bár én nem tudom, mik teszik veszélyeztetetté a terhességet, s a megelőző intézkedésekbe a nemi élet bele tartozik-e? Érdemes ezzel kapcsolatban kikérni az orvos véleményét. A privát véleményem az, hogy rád és a babára nagyobb veszélyt jelent a koszos városi levegő, a nem megfelelő táplálkozás és a stressz. Minden terhességi szakasznak megvan a maga műveleti ideje, ezért a szervezet más ásványianyagokra és nyomelemekre vágyik, mint amikor nem vagy terhes. Pl. az első 1-2 hónapban érdemes B12 vitamin enni, mert akkor jön létre a vérköre a kicsinek, a szív az első szerve.A 12. hétre szinte kész van a gyerek, mindene megvan, onnastól csak méretben növekszik. Javaslom egy fitoterepautát vagy természetgyógyászt megkérdezi a táplálkozással kapcsolatban, mert az orvosok 1986 óta a gyógyszermaffia szolgálatában állnak, az orvosképzés gyógyszerismeretről szól, nem egészségnevelésről. Szegények csak szintetikus bogyók tömegét írják fel neked, amitől felfújódsz, meghízol és elvizesedel. Nem ők tehetnek róla, a képzés rossz, akkor is tudnak neked ártani, amikor segíteni akarnak és a legjobbat ajánlani neked.
2014. ápr. 14. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ha veszélyeztett vagy, ráadásul volt már vetélésed is, akkor én még csak nem is gondolnék a szexre. Van orvos, aki egészséges terhességnél sem javasolja az együttlétet az első 12 hétben, mert pl. az orgazmus méhösszehúzdást csinál, ami vetélést is okozHAT. (én is vetéltem tavaly, most itthon fekszek veszélyeztetett terhesként. Március vége óta nem voltunk együtt, de nem is merünk együtt lenni. persze, ha óvatosan csinálnánk talán nem lenne baj, de ha baj lenne, azt nem bocsátanám meg magamnak.)

Ha tényleg nem birjátok ki, akkor persze próbáljátok meg óvatosan, de akkor is azt mondom, hogy az orgazmusról mondj le még egy időre. Sok olyan kérdés volt már itt, hogy orgamzus után görcsöltek, keményedett a hasuk.

2014. ápr. 14. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek.ha nincs behatolás mondom akkor is olyanokat álmodok, hogy szexelünk és ma reggel is orgazmusra ébredtem fel.ezt nem tudom megállítani sehogy. de kibírjuk akkor ezt a pár hetet még.
2014. ápr. 14. 12:04
 7/8 anonim ***** válasza:
Igazán küldhetnél nekem is ilyen orgazmusos álmokat, amitől nem lehet teherbe esni. :-)Nem tudom, irigyeljelek vagy sajnáljalak, hogy ennyire örömödet leled a szexbe.Nekem egyenlőre az alvás és a simogatás több örömet jelent, biztos bennem van a hiba. Fel se tudom fogni, mit élhettek át, pedig az én párom is megtesz mindent. :-)Tarts ki, max többször nem leszel terhes és lehet korlátlanul huncutkodni. Ha meglesz a baba, kárpótol mindenért, ezt mondják a bölcs asszonyok, meg azt is, hogy a szülés az egyetlen fájdalom az életbe, aminek értelme van.Na majd megosztod velünk. :-)
2014. ápr. 16. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
utolsó: egy ideje ugye nem voltunk együtt csak másmódokon , mert azért nem hanyagolhatjuk el a párunkat.ritkán viszont szoktam álmodni szexuális tartalommal, van, hogy elég durván át is élem pedig alszok:)) nem tudom mitől van de biztos te is élsz majd át ilyet:) nem zavar hogy babát várok örülök neki, nem is baj, hogy nem lehetünk együtt igazából.ő most fontosabb:)
2014. ápr. 16. 20:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!