Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nincs valami jó tippetek a...

Nincs valami jó tippetek a pattanásokra?

Figyelt kérdés

Mióta kismama vagyok naponta mosok hajat, mert elviselhetetlenül zsírosodik! A bőröm tele van pattanásokkal! A mellkasom, karom, hátam... Az arcomon is egyre több van és bármit csinálok velük, ugyanolyan gyulladtak és már kilométerekről virítanak! Tudom, hogy a baba a legfontosabb, nem is hisztizek ez miatt, de szeretnék a párom szemében továbbra is vonzó maradni, dehát így nehéz...

Nincs valami jól bevált módszeretek, amivel csökkenteni tudom a pattanásokat?


2008. júl. 25. 17:18
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem az vált be legjobban, mikor sima babaszappannal mostam az arcom. Amióta elhagytam az ilyen olyan arctisztítokat, csökkentek a ragyáim.
2008. júl. 25. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Tényleg? Na, hát ezt kipróbálom! Egyébként már én is gondoltam rá, hogy a sokféle kozmetikumokkal való kísérletezgetéssel többet ártok mint használok!

Köszönöm!

2008. júl. 25. 17:41
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia! Próbáld ki a kecsketej szappant,ez gyógynövényboltban kapható,és a Sudocream-et(ez popsi kenőcs is egyben,nagyon jó).Nálam enyhítette a problémát!
2008. júl. 25. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!