Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 37 hetes vagyok,1 ujjnyira...

37 hetes vagyok,1 ujjnyira nyitott belső méhszájjal. A baba kb.3300g. Szexelhetek így a párommal? Nem lesz baja a kicsinek? Esetleg beindul a szülés?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 17. 07:07
 1/5 anonim ***** válasza:
35 hét után már kutya bajuk nem lesz a babáknak, a súly is rendben bár simán el tudják mérni és lehet csak 2300g. (de az is jó súly) A fertőzés ami ilyenkor nagyobb baj pl. mert a bab szemébe mehet amikor születik és annak súlyos következményei lehetnek, így az óvszer javasolt. Ha az orvos nem tiltotta meg akkor lehet szexelni, de igazából ezt tőle kellene megkérdezni.
2014. ápr. 17. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szia én a 39. héten szültem a több mint 4kg-os kislányomat. Már menni nem bírtam és a szülésznő tanácsolta hogy legyünk együtt mert a spermium méhösszehúzódást okoz és beindul a szülés de csak akkor ha már amúgy is közel az idő. Nekem bejött mert éjfélkor szexeltünk és én már aludni nem tudtam a páromat fél kettőkor keltettem és 4kor indultunk a kórházba és megszültem. Semmi baj nem volt.
2014. ápr. 17. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha a doki nem tiltotta meg lehet.
2014. ápr. 17. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én 34. héttől nyitva voltam egy ujjnyira, végig szeretkeztünk. Nem lesz baja neki.:) A fiam 38+6étre született.
2014. ápr. 17. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az elsővel én is nyitva voltam egy ujjnyira, pont a fertőzés miatt mi nem is szexeltünk, aztán amikor 40 hetesen és 7 naposan azt mondták, hogy indítani fogják, szépen bepótoltuk az elmeredt együttléteket. Gyors reggeli menet, és délután fél négyre meg is született a lányom. Most várom a 2. babát, tuti, hogy a betöltött 38. héttől ezen módszerrel fogunk élni. Most nem szeretném túlvinni. :)
2014. ápr. 17. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!