Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 60 kg-os kismamák. Szült...

60 kg-os kismamák. Szült közületek 3,50 kg körüli babát? 37 hetes vagyok 3300 g-ot mért a doki. Mennyi lesz ez még a végére? Második baba az első 3100 g volt alig bírtam megszülni. Mi lesz velem? Vagy a második tényleg könnyebb?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 22. 09:35
 1/6 anonim ***** válasza:
Ezek a meresek megbizhatatlanok, es minden szules mas. En a masodikrol nem tudok nyilatkozni, mert csak egyszer szultem. Viszont 60kg korul vagyok, a fiam 3160-nal szuletett, es nagyon gyorsan, konnyen ment minden. Szoval szerintem nincs osszefugges. A masodik mehet teljesen egyszeruen is. Keszulj ra pozitivan, es menni fog :-)
2014. ápr. 22. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ez a 60kiló melyik súlyra vonatkozik, a terhesség vége felére,vagy teherbeesés előtti súlyra? Én kb ennyivel estem teherbe 3900gramm és 57cm lett a babám,császár lett, de azért,mert rosszul feküdt!
2014. ápr. 22. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ezt nem lehet tudni, hogy mennyi lesz a végére. Lehet meglepődsz és születik egy 2970 grammos babád. De lehet lesz 3800 gramm. Ezt nem tudni.

Ugyanis ezek nem pontos mérések, csak becslések. Van amikor egész pontosan becsülnek, de van amikor jönnek a meglepetések, hogy vagy fél kg-al kisebb vagy nagyobb gyerek születik a becsült súlynál.

Amúgy most már egyrészt bármelyik pillanatban akár megszülhetsz, a másik meg, hogy a legvégén azért már nem híznak olyan sokat a babák.

Az átlagoshoz képest túl nagy súlyú babád nem lesz ezek a becslések alapján.

Nekem 33 hetesen becsülték 3300 grammra a fiamat, őt jól tippelték, mert mondták, hogy 4 kg körüli súllyal fog születni. Egészen pontosan a 38. héten született 3960 grammal.

2014. ápr. 22. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én 57 kg-al estem teherbe, 67 voltam mikor szültem. 4100 grammos fiamat természetes úton szültem, igaz mindent vitt, annyira hogy a második császár lesz valószínűleg. De nem ez a lényeg szerintem, hanem a csípő szélessége is közrejátszik, nekem elég széles.
2014. ápr. 22. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
60 kg-al indultam neki a terhességnek. 40+0-ra született a fiam 57 cm-el és 3780 g-al. Azt mondta az orvosom, hogy a második baba általában nagyobb súllyal születik. 12 hetes terhes vagyok, de már most félek.
2014. ápr. 22. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem a második gyerekem 1100grammal és 9 cmel volt kisebb mint az első,pedig Ő is időre született.
2014. ápr. 23. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!