Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Férjem kezd eltávolodni, mert...

Férjem kezd eltávolodni, mert terhes vagyok?

Figyelt kérdés

Volt valakinek ilyen tapasztalata?

Állandóan fáradt a férjem, mindig aludna. Eddig is fáradt volt, de mostanában nagyon. Sokat dolgozik, sokat vagyok egyedül. A hormonok miatt nagyon ingerlékeny vagyok és türelmetlen, ami miatt párszor már összevesztünk. Úgy érzem nem ért meg engem. Ő azt mondja, nem foglalkozok vele..



2014. ápr. 22. 19:23
 1/7 anonim ***** válasza:
42%
Valószínűleg igaza van.Csak terhes vagy és nem beteg. Te mondtad,hogy ingerlékeny vagy.Hát ne legyél.Azért szűlt már pár milliárd nő,és nem éreztették a férjükkel,hogy semmi szükség rájuk,mert most terhesek.
2014. ápr. 22. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
A nők ilyenkor hajlamosak elhanyagolni a férfit,mert el vannak foglalva magukkal és a babával,a várandóssággal. A férfi kívülállónak érezheti magát és nem ok nélkül. Hidd el,nem lesz így jó,én is ilyen voltam és majdnem ráment a kapcsolatunk. Sokat dolgoztunk érte,hogy most minden rendben legyen,de megérte. Utólag már könnyű okosnak lenni,de te még tanulhatsz más kárán... Szeresd őt,ne vitatkozz vele,csináljátok közös programokat,amikor fáradtan hazaér a munkából ne faggasd,ne vitázz. Törődjetek egymással,amennyit tudtok!
2014. ápr. 22. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is nagyon fáradt és olykor ingerlékeny vagyok, de én ilyenkor éppen a férjemnél keresek megnytugtatást. Odabújok hozzá, ő magához ölel. Nem vagyok rest bocsánatot kérni, ha valamiért feleslegesen felkaptam a vizet, de ő meg nagyon megértő. Már az elején sokat beszéltem neki a várható hormonváltozásokról, hangulatingadozásokról, próbáltam felkészíteni Őt egy kicsit. Persze nem mindig egyszerű. Nekem az első hetek voltak nehezek, most vagyok 12 hetes és az utóbbi 2 hétben már jól vagyok, kevésbé vagyok ingerlékeny is. Lehet, hogy te is még a rosszsullétes első heteknél tartasz?
2014. ápr. 22. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Igen, a 8. hétben tartok. :)
2014. ápr. 22. 20:44
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát a 8. hét az még nagyon az eleje,foglalkozz vele,én mondjuk a 7-12 hétben rengeteget aludtam 12-14 órákat,és sokszor voltam rosszul nagyon sokat,de nem voltam ingerült és ugyanúgy foglalkoztam a párommal,sőt amint lement a rosszullétes korszak mindent ugyanúgy csináltam, a 36. héttől már azért nem minden ment.
2014. ápr. 22. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Tudom, hogy nehéz, de próbáld meg nem elhanyagolni a párod. A terhesség lehet vízválasztó is a kapcsolatban. Szeretgesd, aludjatok együtt, ha ő is sokat alszik...

Én mindig kedveskedek valamivel a kedvesemnek.Nem kell nagy dologrqa gondolni, csak egy kis cetli a kocsiba,pénztárcba, hogy szeretem. Egy kedves e-mail, hogy érezze, hoyg fontos neked. Ha pedig veszekedés van, akkor mindig gondolj arra, hogy neki sem könnyű. Sok sikert! :)

2014. ápr. 23. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Én 13 hetes terhes vagyok és nem hanyagolom el a vőlegényemet egy cseppetsem :)amikor szabadnapos és fáradt vagyok akkor ő is ledöl velem egy kicsit pihenni/aludni, de mondjuk mindenkinél más milyen a terhesség ..az ingerlékenységeden próbálj változtatni kicsit hogy nyugodtabb legyél és akkor nem fogtok veszekedni :) Próbálj kedveskedni valamivel amit tudod hogy nagyon szeret.
2014. ápr. 25. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!