Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 6+5 hetesen voltam uh-n, a...

6+5 hetesen voltam uh-n, a nőgyógyász a leletemre azt írta, hogy 10mm élő embrió, akkor volt szívhang is?

Figyelt kérdés
Velem ezt külön nem közölte hogy van e szivhang, az interneten olvasgattam elég sok rémhirt hogy nem volt szivhang meg ilyenek. Valami csak utalt arra hogy élő embrió, ha nem a szivhang akkor mi más? Bocsánat a tudatlanságom miatt, de 24 éves vagyok és első baba. Holnap töltöm a 8.hetet

2014. ápr. 24. 21:32
 1/8 anonim ***** válasza:
Csak az él akinek ver a szíve. Igen, volt szívhang is.
2014. ápr. 24. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Tényleg bocsánat a buta kérdésért csak éppen egy másik fórumon írt egy csaj akivel egyidős a várandóságuk hogy nem volt szívhang és missed abja lesz :( ilyenkor szíven ütik az embert az ilyen hírek, de próbálok arra gondolni hogy az én babám egészséges és velünk marad :)
2014. ápr. 24. 21:40
 3/8 csak1csajszi ***** válasza:

Igen volt szívhangja, én is 6 hetesen voltam dokinál a párommal, Nekünk mutatta is az ultrahangon,hogy hogy ver a szíve :) Gratulálok és minden rendben lesz! :)


22 éves, 7 hetes terhes :)

2014. ápr. 25. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Én is gratulálok neked és boldog babavárást kívánok! :) Én ma töltöttem a 8.hetet
2014. ápr. 25. 14:07
 5/8 csak1csajszi ***** válasza:
Én nem tudom pontosan, mert amikor voltam orvosnál, úgy értettem, hogy azt mondta, hogy 6+2 hetes vagyok, a papírra az van írva, hogy Grav.s. 6+6. Csak nem tudom ez mit jelent? A hetet vagy teljesen mást?
2014. ápr. 25. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
6 hetes es 6 napos vagy gratulalok utolso
2014. jún. 4. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 csak1csajszi ***** válasza:
Köszönöm! :) Azóta már a 15-ik hétbe vagyok :)
2014. jún. 12. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Én is holnap töltöm be a 15.hetet :)
2014. jún. 12. 20:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!