Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hanyadik héten látszott...

Hanyadik héten látszott először a babátok? Mikortól volt szívhangja?

Figyelt kérdés

Ma megyek az első ultrahangra. 6+2hetes vagyok. Számíthatok rá, hogy már látjuk is, vagy inkább csak a petezsák az esélyesebb?


3.baba. Az első kettővel 5 és 7 hetesen voltam. 5nél még csak petezsákom volt, 7nél már a picurik is. De most, a kettő között nem tudom mire számítsak.


2014. ápr. 25. 11:08
 1/6 anonim ***** válasza:
2014. ápr. 25. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szia!én tegnap voltam orvosnál és láttuk a picit.8 mm és van szívhang is.azt mondta a dokim hogy 6 és fél hetes vagyok.4 és fél hetesen petezsákot láttunk.
2014. ápr. 25. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
6+4 hetesen voltam először, volt szívhang és 7,3 mm-es babó.:) Igaz, ez hüvelyi ultrahanggal volt és elég jó minőségű géppel, magándokinál.
2014. ápr. 25. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
5+2-n voltunk először , már látszott a petezsák, 6+2-n dobogott a kicsi szíve :)
2014. ápr. 25. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

4+ valamennyin voltam a terhesség megállapítására akkor már látszódott a petezsák, a 6 hetes UH-on pedig már volt szívhang


31 hkm

2014. ápr. 25. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Sziasztok! 5mm-es a kis borsócskám, és a doki szerint pulzál is! :-)
2014. ápr. 25. 23:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!