Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miskolcon a Semmelweisben...

Miskolcon a Semmelweisben ajánlanátok szülésznőt? Elhatároztam, h. dokit nem fogadok újra, de kell valaki, akiben megbízhatok! Illetve hogyan tudom felkérni? Mikor tudok találkozni vele?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 25. 22:39
 1/5 anonim ***** válasza:
En ugy tudom h Biri Zsuzsa vallal ilyet. Na nala nem kekk kedvesebb es segitokeszebb no. Nekem is ajanlotta ha szulok hivjam nyugodtan. Mondjuk en egy honappal hamarabb szultem surgos csaszarral igy nem vokt idom szolni de tuti ot hivtam volna. Neki van az arany corvinban 4d-s babamozija.
2014. ápr. 26. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, hogy nem tudsz szülésznőt fogadni, ha nincs fogadott orvosod. Vagyis valaki ezt írta, hogy nem vállalta a szülésznő, mert nem volt orvosa.
2014. ápr. 26. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
ez egészen biztosan nem igaz. de köszi,h.írtál.
2014. ápr. 26. 21:56
 4/5 anonim ***** válasza:
Erre azért lennék majd én is kíváncsi és megköszönném, ha megírnád, mert az elején én is így akartam és nekem már akkor is azt mondták, hogy így nem lehet.
2014. ápr. 27. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
végül visszamegyek a dokimhoz,akinél a lányom született,úgyhogy nem fogom megtudni,h. lehet-e csak szülésznőt. de többekről tudom,h. fogadtak csak szülésznőt!
2014. ápr. 27. 15:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!