Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Normális, hogy 39 hetesen...

Normális, hogy 39 hetesen teljesen jól érzem magam, jól is alszom, semmi jóslófájásom nincsen? Ez jelentheti hogy később szülök?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 28. 10:02
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Semmit nem jelent. :) Igaz, én a 38. héten szültem, mindenféle jósló, derékfájás, sok keményedés nélkül egyik reggel arra keltünk hogy szülünk. :) Egészen a szülésig jól aludtam, nem fájt semmim, semmi előjel nem volt arra hogy én másnap szülök. :)
2014. ápr. 28. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Én is így voltam. Ugyan vizesedtem a 32. héttől, de ez sem akadályozott semmiben. 38. hét végéig dolgoztam. A szülés napján még több mint 10 km-t sétáltam, mert orvostól-orvosig futkoztunk a férjem vesemedence-gyulladásával, ráadásul pont volt aznap nst-m is, az sem mutatott semmit, este mégis elfolyt a magzatvíz és 6 óra alatt megszületett a fiam 39+3 naposan.
2014. ápr. 28. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! :) Nagyon nem szeretném túlhordani, csak mindenki azzal jön hogy hát te még hogy hogy ilyen jól érzed magad, akkor biztos később szülsz...És milyen szülésed volt? :)
2014. ápr. 28. 10:06
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem csak örülj neki, hogy ilyen szerencsés vagy. Én óránként felébredtem mindig. A mai napig nem aludtam ki magam teljesen, és már lassan 10 hónapos a lányom.
2014. ápr. 28. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Örülj neki, a szülésnek nem mindenkinél vannak napokkal előtte jelei. Nekem azért mindig volt valami furcsa befelé-fordulás előtte kb. fél nappal. De ez nagyon szubjektív volt. A negyediknél kórházban voltam, bejöttek a gyerekek látogatni, nagyon vártam őket, elmentünk sétálni az udvarra és nem tudtam már igazán a csacsogásukra figyelni. Mondtam a férjemnek, hogy oldja meg éjszakára a gyerekeket, mert szinte biztos, hogy jönnie kell, és így is lett. De más jele nem volt sosem. Külső szemlélő számára a semmiből jött a vajúdás.
2014. ápr. 28. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

40. héten sem volt semmi gondom, életemben nem voltam még olyan fitt és jókedvű, mint akkor, aludtam mint a bunda éjjel és nappal is, ha olyan kedvem volt. Jósló egy darab sem, keményedést sem éreztem. 40+3-ra szültem, spontán, és nagyon gyorsan. Más szerint könnyen :)

Semmit nem jelent, hogy most hogy érzed magad. Minden jót!

2014. ápr. 28. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! :) Remélem szerencsénk lesz és megérkezik a kiírt napig :)
2014. ápr. 28. 17:12
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerencsés vagy, élvezd ki a kismamaságot, nemsokára meglesz a kisbabát, sok boldogságot hozzá.
2014. ápr. 29. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :)
2014. ápr. 29. 13:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!