Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Melyiket vegyem? Véleményeket...

Melyiket vegyem? Véleményeket kérek!

Figyelt kérdés

[link]

[link]


2014. ápr. 28. 23:53
 1/8 anonim ***** válasza:
90%

Szerintem egyiket sem, csak szivni fogsz velük, tapasztalat

Barátnőmmel egyszerre vettünk babakocsit, ő egy peg péregot, én egy pierre cardint a férjem spór rábeszélése után...

Sirva fakadtam, miután az övéket kipróbáltam, klasszisokkal jobb.

Erre 10 napra rá, első két kereke kitört a kocsimnak, vissza vittem és a pénzt vissza is adták, mert nem kértem szervizelést, tettünk hozzá egy kicsit és hiper szuper maxi cosi mura 4 babakocsink lett

2014. ápr. 29. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
76%
2dikat! Indoklas! Az első csak fektetheto ha már nézelődni szeretne nem fog megmaradni benne mivel nem dönthető illetve elég rövid a lányom 3-4hosan már nem fért el benne igaz tél volt! A sport kocsi része pedig olyan babanak alkalmas amelyik már stabilan tud ülni pl 6-8hosan még bőven kicsi hozzá először talán 10-12hosan fogod tudni kihasznalni! Szuper könnyen tolhato, iranyithato de ezen kívül nem voltam elajulva tőle mikor használatba került! Egyszerűen nem praktikus! :-)
2014. ápr. 29. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
2.
2014. ápr. 29. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
80%
egyiket sem, keress inkább egy jobb márkát.
2014. ápr. 29. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
2.
2014. ápr. 29. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
2.
2014. ápr. 29. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
56%
Mind a kettő jó az elsőt is lehet ültetni! Első válaszolónak itt egyik sem peg perego vagy pierre cardin a 2. például egy baby lux.
2014. ápr. 30. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
a második nagyon rossz nem felfújható a kereke a barátnőm 3 hónap után alig várta hogy eladja!!Csörög, zörög, kicsi a mózese..
2014. ápr. 30. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!