Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Premenstruáció vagy Terhesség?...

Premenstruáció vagy Terhesség? Volt már valakinek ilyen érzései? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Lefeküdtem a párommal április 7-én,múlt hónap óta nem jött meg,de nincs barnázás.Viszont nagyon sok tünet van,mindennek utána nézztem,a biztonság kedvéért,de nem értem mi lehet.

Fejfájás,alhasi görcsölás,fájdalmak,szédülés,ájulási érzés,hányinger,de nincs hányás.Az illatok felkavarják a gyomrom és rosszul leszek tőlük,pedig eddig semmi baj nem volt,puffadás,sokat alszom,mindig fáradt vagyok,dolgozni alig bírok,pedig eddig simmán ment és én tudni illik éjjeli bagoly voltam,most pedig korábban elalszom,ingerlékeny vagyok stb...

Csináltam 2 tesztet,de negatív lett és azóta félek még egyett csinálni,nem szeretnék csalódni,és nem is élem bele magamat,mert az csak rossz lenne.Minden megváltozott azóta.



2014. ápr. 29. 16:37
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát, egy tesztnl sajnos nem tudok okosabbat mondani. Lehet terhesség is lehet menstruáció is. Nekem minden tünetem az volt ami mensikor.
2014. ápr. 29. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ,igen ezt tudom hogy a teszt az többet tudd mondani,de nálam eddig soha nem volt ilyen tüneteim a menzesznél,csak a hasam fájt majd rá 1-2 napra megjött,de most állandóan fáj és egyre kellemetlenebb.
2014. ápr. 29. 16:46
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia! Nekem is pont ilyen tüneteim voltak. Nem tudtam eldönteni, hogy meg fog-e jönni, azért van hangulatváltozásom, és a hasam is pont úgy fájt. Még csak 1 hetet késett, de éreztem, hogy ez más, mint előtte. Csináltam tesztet és pozitív lett! :)


7 hetes kismama :)

2014. ápr. 30. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Remelem hogy baba,nagyon szeretnek.

Neked pedig gratulalok.

2014. ápr. 30. 14:00
 5/5 A kérdező kommentje:
Meghallgatok még válaszokat!:)
2014. máj. 4. 21:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!