Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 20 hetes ultrahangon miért...

20 hetes ultrahangon miért nem lehet megnézni a babát?

Figyelt kérdés
Sok mindenkitől hallottam, hogy Kecskeméten nem engedik megnézni a babát az ultrahangon. Most megyek majd a 20 hetesre...és nagyon szeretnénk látni. Ha esetleg valaki tudja hogy miért nem engedik az írjon már légy szíves. Meg hogy egyáltalán megtehetik-e hogy ne mutássák meg.

2014. máj. 2. 12:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
NEkem megmutatták, ugyanúgy mint a 12. hetesen, vagy a 32. hetesen. Miér lenne más a 20 hetes? Igaz nem Kecskeméten...
2014. máj. 2. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Én Szegeden voltam, ott külön monitoron lehet nézni az egész vizsgálatot, mindent mutatnak. De ahol nem volt ilyen, ott is odafordította az orvos a monitort, hogy megnézzem. Nem tudom megteheti-e, szerintem orvosfüggő. De ha kéred, akkor meg kellene mutatniuk.
2014. máj. 2. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Hát igen pont ez az hogy nem Kecskeméten....most volt az egyik barátnőm és neki sem mutatták meg...meg egy másik csajnak sem...és ők mind2-en Kecskeméten voltak. Szerinted ha szólok hogy mutassák meg, akkor megmutatják..???
2014. máj. 2. 12:58
 4/11 A kérdező kommentje:
Hát remélem hogy igazad van második. De én már olyat is hallottam, hogy azt mondták hogy nem mutatják meg mert ez nem babamozi....
2014. máj. 2. 13:00
 5/11 anonim ***** válasza:
Igen nyugodtan szólj, hogy mutassák meg.
2014. máj. 2. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
45%
nem babamozi? hát jó nagy tahó aki ilyet mond...
2014. máj. 2. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszi hogy írtatok. Remélem hogy meg fogják mutatni. Hát igen tényleg tahó....
2014. máj. 2. 13:03
 8/11 anonim ***** válasza:

Én Bács-Kiskun megyei vagyok, de Kecskeméttől elég távol élek és ahová én tartozom kórház ügyileg, ott ha nem jó a 16 hetes AFP érték, akkor egyből küldenek Kecskemétre genetikai ultrahangra.

2010-ben voltam kismama, akkor jártam Kecskeméten és egészen pontosan úgy nézett ki a dolog, hogy konkrétan megszabják, hogy hány kísérővel mész egyáltalán be az épületbe, ultrahangra is csak 1 kísérő mehet be (anyukám jött be velem), viszont a monitor és az ágy elhelyezkedése úgy volt, hogy én konkrétan abszolút, de semmit nem láttam a kisfiamból, csak anyukám. Tök gyorsan végigmentek az egészen, szóval szerintem anyukám sem sokat látott belőle. Én kérdeztem még meg, hogy vajon a nemét látni lehetett-e, arra csak gyorsan annyit válaszolt az orvos, hogy úgy látta, hogy fiú, az is lett.

Szóval ha azóta nem változtak a dolgok, akkor nem fogod látni a babádat.:( Max. az az 1 kísérő, akit magaddal viszel. De neki sem fogják megmutogatni, hogy ez vagy az micsoda, csak látja, hogy éppen mit csinál a monitoron az orvos.

Vagy csak én fogtam ki akkor valami fura ultrahangost, nem tudom.

De nekem ezek voltak Kecskeméten a tapasztalataim.:(

2014. máj. 2. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ez orvos függő...vannak a bunkók akiktől nem szabad kérdezni és nem is mutatnak semmit abba az 1 percbe ameddig az uh tart....és vannak a normálisabbak akik megpróbálják úgy fordítani a monitort,hogy lássa az ember és még azt is megkérdezik,ha látják,hogy a nemét akarod e tudni.
2014. máj. 2. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
ugyan én nem uh-on voltam kecskeméten hanem fájásmérésen de jó nagy taplók ott
2014. máj. 2. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!