Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ránéznétek erre az uh képre?...

Ránéznétek erre az uh képre? Szerintetek minden oké? Normálisnak számítanak ezek az eredmények?

Figyelt kérdés

[link]


Ez az első kép róla, de nekem kicsit ijesztő ez a kép.:) Így kell kinéznie egy 32 hetes babának?:) Itt most nyitva van a szeme, vagy csukva? Ilyen nagy szeme van minden babánk?:) Mi a véleményetek a képről?


ill. ezek az adatok normális kategóriába tartoznak?


BPD 77,8

Fronto 91,4

Femur 60,4

humerus 54,8

flow 2,59

súly 1797gr


2014. máj. 3. 10:50
 1/5 anonim ***** válasza:

Te hol latod a szemeit???

Bocsi, segiteni nem tudok.

2014. máj. 3. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

szerintem korának megfelel, de itt vannak linkek


[link]

[link]

[link]



a 2 d-s UH-ról nem állapítható meg, hogy nyitva, vagy csukva van, mert az leginkább csak csontokat mutat, nem szövetet, a szem meg nem csont, ill. a szemgolyó, de elvileg a 29. héttől már nyitogatják a szemüket

2014. máj. 3. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Fronto: OFD (homlok tarkó közti hossz)

Femur: FL comcsont hossza

Humerus: Hu felkarcsont hossz

Flow: magzati keringés, véráramlás http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__terhes..

2014. máj. 3. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ahogy nézegetem a súlya a határérték teteje, az összes többi adat pedig minimálisan a normál értékek alatt van:(
2014. máj. 3. 12:28
 5/5 anonim ***** válasza:
Ne félj, ha gond lenne, szóltak volna, ez biztos! Ezek irányadó értékek, nem minden baba fejlődik egyforma ütemben már ennyi idősen. Lehet legközelebb meg nagyobb is lesz, mint várod! Ne aggódj, szólnak az orvosok, ha gond van!
2014. máj. 3. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!