Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Orgazmustól pocakkeményedés?

Orgazmustól pocakkeményedés?

Figyelt kérdés

29 hetes terhes vagyok. Talán hülyén hangzik, de időnként spontán orgazmusom van álmomban. Olyankor mindig pocakkeményedést tapasztalok. A kisfiunk fogantatása óta nem voltam együtt a férjemmel, leginkább emiatt, illetve eleinte nem is volt szabad a méhlepény tapadási helye miatt. Kezd nagyon hiányozni a szex; az ebből adódó feszültséget olykor egyéb módszerekkel csökkentem... De annak is mindig pocakkeményedés a vége és nem is olyan élvezetes, mert közben nagyon féltem a pocaklakómat. Ennél bátrabb nem is merek lenni, pedig vágynék rá.

Ti hogy vagytok ezzel? Ti is tapasztaltok pocakkeményedést orgazmustól?



2014. máj. 3. 14:53
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Igazából természetes a pocakkeményedés orgazmuskor. Én direkt rákérdeztem a dokimnál, azt mondta, ennyi nem gond.


Én én is hasonlóan voltam. A 12 hétig el voltunk tiltva mi is, pecsételés miatt. Utána lehetett volna, de valahogy akkor is hanyagoltuk, csak párszor voltunk együtt. Aztán a 24 héttől elkezdett sokat keményedni a hasam, nagyon bepánikoltam, giga mennyiségű magnéziumot kellett szednem táppénzen is voltam egy ideig. Aztán amikor beállt a dolog pár hét múlva, már elvileg lehetett volna, rá is próbáltunk párszor, mert nagyon hiányzott a dolog, akkor tapasztaltam amit írsz. Úgyhogy utána már nem is nagyon mertem volna csinálni. Úgyhogy jöttek álmomban az orgazmusok, hihetetlen volt... Szóval tudom miről beszélsz :)

Szóval ha egyébként nincs sok keményedés, nah meg persze zárt a méhszáj és nincs vérzés, egyebek, akkor ennyitől nem lesz gond....

2014. máj. 3. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen, es vigyazni kell vele. A 15. hettol mi is el vagyunk tiltva a szextol, de nekem a kemenyedesek igy is gyakoriak, sott van, hogy gorcsolok is miattuk. Hetfon lepek a 36. hetbe, eddig nem nyilt ki a mehszajam miattuk. Addig mindenkeppen bird ki, amig nem gond, ha beindul a szules...
2014. máj. 3. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
44%

Nekem minden orgazmus után volt keményedésem és nem lett baj belőle. Az orvos is azt mondta hogy annyit szexelünk amennyi csak jól esik.

Én ösztönösen óvatos voltam az első babámnál és most a második terhességem elején is, a 12. hétig féltem, szexeltünk de óvatosak voltunk. Utána én nem aggódtam.

Ha az orvos engedélyt ad együtt létre, akkor nincs mitől félni.

2014. máj. 5. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :-) Azért a keményedés sokat ront a szex élvezeti értékén, még ha aggódásra nem is ad okot.
2014. máj. 6. 08:39
 5/8 anonim ***** válasza:
Detto ugyanúgy volt minden, mint ahogy leírtad. Biztatásképpen annyit, hogy mindkét gyerekem a kiírt előtt 1 nappal született meg, minden probléma nélkül. Rengeteget keményedett általában is a hasam, orgazmus után kő keménynek éreztem. És álmomban is, ahogy írod...
2014. máj. 12. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
És téged/titeket ez a keményedés nem tartott vissza a szextől, bármennyire is vágytatok rá? Engem visszatart és csak remélhetem, hogy ez nem megy a házasságunk rovására...
2014. máj. 12. 19:55
 7/8 anonim ***** válasza:
62%
Ha orvos nem tilt el, szabad szexuális életet élni, semmi gond nincs a keményedéssel, ha pár perc alatt elmúlik. Szerintem neked is csak az elején volt tilos az orgazmus, mint nekem a méhlepény miatt, később ahogy Nőtt arrébbment és lehetett.:);)
2014. máj. 12. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
44%

Nekem eddig kétszer volt orgazmusom álmomban. Olyan jo volt az érzés, mert hiányzott nagyon. Viszont utana görcsöl es bekemenyedett az egesz hasam. Fel is kellett kelnem ejjel miatta.


Párszor szexeltunk a tiltás ellenére, de nekem nem volt orgazmusom, csak a páromnak, én nem mertem.

2014. máj. 12. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!