Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Az orvostól a 19. hétre...

Az orvostól a 19. hétre kaptam beutalót? (Többi lent)

Figyelt kérdés
Attól még elmehetek a 18.héten uh-ra?
2014. máj. 4. 21:01
 1/7 anonim ***** válasza:
Miért szeretnél előbb menni? Nekem azt mondták, hogy jobb a 19. héten menni, jobban szeretik akkor elvégezni a genetikai UH-t.
2014. máj. 4. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Azért mert már tök izgulok hogy minden ok e meg hogy mi lesz a baba neme!?

Meg mi az hogy ekkor szeretik csinálni?

2014. máj. 4. 21:11
 3/7 anonim ***** válasza:
Én elmentem anno a 18. héten, és vissza kellett mennem egy héttel később, mert nem látszódott jól a gerincén valami. Ezen már nem múlik semmi! :) 2x meg csak ezért ne menjél, a babának nem ugyanakkora élmény ez.
2014. máj. 4. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
én a 20 és 22 hét között kapok időpontot. ekkor lesz a genetikai UH. Nálunk ekkor csinálják. Ezelőtt csak a 12. heti UH van, a 12. és a 20-22 heti között semmi. Nyugi, nem kell minden héten UH-ra rohangálni, a babák se szeretik. Bizzál benne, hogy jól van odabent. A neme sem biztos, hogy kiderül, ha elmész korábban, ha nem úgy fordul, de valóban annyira számit az az egy hét neked, hogy nem mindegy hogy egy héttel korábban tudod meg vagy egy héttel később?
2014. máj. 4. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nálunk a 18.héten kell uh-ra menni.
2014. máj. 4. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

ha nagyon izgatott vagy, akkor menj el 4D-sre, ott láthatod a picikédet! :)

a túl gyakori uh-ozást tényleg nem szeretik a babák.

2014. máj. 4. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nálunk is a 19. héten volt ultrahang és elmondom neked, hogy pont úgy feküdt a baba, hogy nem igazán derült ki a neme. : ) Erre is számítanod kell.
2014. máj. 5. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!